Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek lányok? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek lányok? De fiúk is írhattok.

Figyelt kérdés

Üdv. nektek! Én egy 18 éves srác vagyok és az a helyzet, hogy ismerek egy lányt aki általános iskolában osztálytársam volt. Miután kijártuk az általános sulit, azóta csak pár hónapja kezdtünk el jóban lenni és elég sokat beszélgetni. Már azóta is rengeteget beszélünk szinte minden nap. Volt is már nálam és egy párszor találkozunk, viszont "elvileg" van barátja. Ebben az a furcsa, hogy nem igazán beszél róla és tudtommal nagyon keveset találkoznak. Azt vettem észre, már több hete,hogy amikor msnen beszélgetünk megszakítás nélkül ír és elég sokat is. Mintha csak velem beszélgetne és más pasikat is felhoz. Na azért lenne szükségem tanácsra, mert tetszik nekem és szívesen kezdeményeznék nála, de nem tudom, hogy most valójában mi a helyzet. Lehet hogy csak vígasznak tekinti azt a pasit a pasijának, és simán kezdeményezhetnék? Nem tudom. Mi a véleményetek?

További szép estét!


2010. ápr. 11. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ezt a dolgot négyszemközt beszéld meg vele!
2010. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nyomulj rá hirtelen, először csak találkozzatok többet, pl. hívd moziba, hívd át dvd-zni stb.

Így mégjobban megkedvel és később biztosan igent mond a dologra.

2010. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
terhes
2010. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan,mert lehet csak nagyon jó barátnak gondol!Sok sikert azért
2010. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Aha értem. Köszi a válaszokat és várom még ha van ötletetek.

Annyit még meg említek, hogy az eléggé pozitív dolog volt tőle amikor elhívtam hozzánk akkor szó nélkül eljött és ő is jó ötletnek tartotta. Ezért gondoltam, hogy van némi esélyem.

2010. ápr. 11. 23:10
 6/13 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, hogy csak barátként néz rám, de én idővel többet szeretnék és remélem ő is úgy fog hozzám állni.
2010. ápr. 11. 23:11
 7/13 anonim ***** válasza:
hívd át nálatok. film, 1 kis kaja, üdítő. de ne legyél nyomulós :)
2010. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

pont, hogy legyél nyomulós! mert ha már tényleg többször találkoztatok, akkor a lány már úgyis tudja, hogy tetszel-e neki, vagy sem. Ha csak vársz és tökörészel még lecsap rá más.

Viszont az tényleg lehet, hogy csak barátnak gondol. Akkor már csak az a kérdés, hogy csak barátként is kéne-e. Mert ha nem, akkor egyszerűen az egyik találkozásnál fogd meg a két kezét, húzd magadhoz, öleld át és csókold meg a nyakát mondjuk... ha elhúzódik, akkor legalább nem volt az a kínos "közeledek a szájához, ő meg kifordul" szitu. Viszont ha ezt hagyja, akkor mehet a csőr és a többi.

Ha ciki az ügy, mert elhúzódik, akkor mondd meg neki, hogy ne haragudjon, de te nagyon kedveled és úgy érezted ő is küld jeleket.


Ne tökölj mondom! Hajrá!


(ha fosol megölelni, kezdheted finom érintésekkel, pl ha ül melletted csak ülj közel és a kezed tedd a térdére, vagy ilyesmi)


25/L

2010. ápr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
teljesen igazat adok az előzőnek, nincs kedvem még egyszer leírni az egészet.
2010. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
vannak úgy páran, hogy szeretik azt mondani, hogy van barátjuk/nőjük. lehet hogy csak hazudik. ha folyton rádír, akkor még valószínűbb. szerintem hívd el moziba.
2010. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!