Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit néztek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit néztek meg egy lányon? Legalább 5-t soroljatok fel. :D és lányok ti is irhattok azért. :D

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 19. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szemét,a fenekét,a mellét,a lábát, a száját, amúgy meg szerintem mindent :)
2010. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

kedvesség, ne legyen sík hülye,


alakon:

legyen formás a teste, a szemét, a bőrét, a fogát, a haját stb... de ez mind csak másodlagos.

2010. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

n szeretem ha ápolt,aranyos,ápolt ,normális lány nem k*rva , félős is lehet de csak kicsit , szeressen .. külső mind 1 átlagos legyen , az se baj ha nagyon szomorú mert akkor meg tudom vigasztalni mindenhogy hogy neki jobb legyen .

17/f

ha ez megvan :D akkor nem lesz gond

2010. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ÉN lány vagyok:p de írok:)

fiún: az arcát, azt hogy ápolt-e,a kezét és azt hogy neki is a seggén van a gatya vagy legalább normálisan felvan húzvaXD nem tom mi ez az új divat de valami nagyon gázXD

13/L

2010. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát igy sorba: arcát, szemét, cipőjét, kezét...:D 16/L
2010. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy ember, ha először meglát egy embert, akkor először a fülét, a száját és az orrát nézi meg... A többi utána már nem ilyen megszokott.
2010. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 199303 ***** válasza:

én lány vagyok:)

én általában a fiunak a szemét szoktam megnézni a szeméböl sok mindent meglehet állapitani rola:) 17/L

2010. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Arc, szem, száj, haj, kéz, segg, mellek, a lábát.Úgy igazából minden kis apró részletet megnézek egy lányon.

20f

2010. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

először is az összhatást, aztán szem, arc, alak, milyen formás(mell, fenék, lábak, has)

de a külső még mind semmi, a belső épp olyan fontos

inkább járnék egy kevésbé szép csajjal mint egy széppel de a modora meg egy jó nagy 0

2010. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mennyire szexis

ruha van-e rajta

milyen az ágyban

sz*pik-e vagy nem-é

személyiség

2010. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!