Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki egyik nap "odáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egyik nap "odáig van az emberért", másik nap meg teljesen közömbösen viselkedik, akkor ezt mit jelenthet nála?

Figyelt kérdés

Egyik nap kedves veled, bókolgat, flörtöl, simogat stb., a másik nap meg teljesen közömbösen viselkedik.. Eléggé idegesítő viselkedés, mert nem tudom eldönteni mit akar.

Szerintetek?



2016. jún. 9. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ezt általában akkor csinálják, ha a másik féltől nem kapnak visszajelzést. Egy darabig kedveskednek, bókolgatnak, aztán miután azt látják, hogy a másik kb. szarik rájuk, akk. erre ők is elkezdenek úgy tenni mintha leszarnák, de mivel nem tudnak ellenállni ezért előbb utóbb újra elkezdenek flörtölgetni és kezdődik minden előröl.
2016. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Ha én egyik nap még odáig vagyok valakiért, akkor másnap nem tudok közömbös lenni vele, max csak megjátszani a közömböst. De annak sincs sok értelme.


Az csak egy dolog, hogy te nem tudod eldönteni, hogy mit akar...De szerintem még ő sem.

2016. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Titusztitusz ***** válasza:
74%
Mivel én magam is pontosan ilyen viselkedésü szoktam lenni a hölgyekkel, akkor leírom most az én verziómat ezen jelenség kapcsán...Az én esetemben a gyakori váltások oka szinte minden esetben az szokott lenni, hogy nálam mindig,minden viselkedési minta HANGULAT,és KEDV FÜGGŐ sajnos...Ha jó hangulatban vagyok, akkor pillanatok alatt elszédítek-elvarázsolok a dinamikus és ellenállhatatlan "nőzési tudományommal" minden nőt a környezetemben, de úgy, hogy akár perceken belül vadidegen nőket is ágyba vihetnék ha akarnék, máskor meg, ha valami miatt rossz kedvem van, vagy lehangolt vagyok, akkor még a legkedvesebb hölgyismerőseimen is úgy átnézek, mint az ablaküvegen, és még az is módfelett idegesít, ha egyáltalán szólnak hozzám valamit...Nemhogy még én szólnék hozzájuk...
2016. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Sokszor egy ferfi egy intenziv flortolos nap utan ugy erzi, h tul sokat adott, tulsagosan kimutatta, ergo masnap visszavesz, de a jovetkezo nap megint folytatja es ez igy megy szepen spiralban:-))
2016. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!