Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig jogos a másik keresése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig jogos a másik keresése, ha az szó nélkül tűnik el?

Figyelt kérdés

Ha


A, volt már pár randi, azokon látszólag minden rendben ment, jó kedvben teltek, el is csattantak az első csókok

B, szex is történt, de a másik ezután tűnt el

C, kapcsolat is kilátásba volt helyezve szavakkal az előbbieken túl


A másik fél nem akar zaklatónak tűnni, de azért egy korrekt magyarázatot szeretne, vagy legalább csak hogy a másik válaszoljon valamit?

Mindezt napi 1-2 telefonhívással, napi 1-2 facebook üzenettel teszi egyértelművé.


2016. máj. 29. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Meddig jogos? Semeddig. A másik csak kihasznált téged, arra kellettél neki. Most mondhatnánk, hogy ő mekkora szemét, de sajnos te is hibás vagy. Hibás vagy, mert olyat választottál, aki mindezt megteheti, mert jól néz ki. Ha neked nem a külsőségek lettek volna az első helyen, akkor most minden máshogy festene.
2016. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

#1 oké,hogy te nem nézel ki jól és irigyekedsz azokra,akik igen,de ettől még nem fog tetszeni egy csúnya pasi senkinek sem egy jóképűvel szemben(csak annak,aki szintén csúnya és nem lehet jó pasija).


Kérdező,én az első pár randi és főleg az első szex után mindig megvárom,hogy a pasi keressen.Ha nem keres,én sem fogom,nem alázkodol meg.

Amúgy az,hogy valaki csak szexet akar,általában nagyon könnyen kiszűrhető.Nem akar nagyon megismerni,gyakran tereli a témát a szexre,nem visz drága helyre(minél olcsóbb legyen neki a dolog) stb.Ha komolyat akar,akkor folyton keres,lesi minden kívánságom,mindig van ideje rám.Én eddig mindig tudtam,ha csak szexet akart egy pasi,ilyenkor van,hogy meg is kapja,mert én is szexelni akarok,de utána sosem várom,hogy keressen.Ennek ellenére általában szoktak:D

20N

2016. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2:


Általában olyan emberektől volt ilyen pár, akik nagyon is érdeklődtek irántam, naponta kerestek, igényes és jó helyre vittek. Szexről soha nem beszéltek maga a szex előtt egyáltalán.

2016. máj. 29. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet kapcsolatot akartak,aztán mégsem éreztek többet.De úgy voltak vele,hogy legalább szex legyen.
2016. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor biztos beleuntak,hogy mindig ők fizettek.
2016. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5:

Az egyikkel pl három randi volt. Az elsőn mikor fizetni akart, mondtam hogy legyen felesben. Ő erre azt mondta, hogy "Nem baj, majd legközelebb te hívsz meg engem". A második randin aztán én hívtam meg őt durván hasonló értékben. A harmadikon pedig mindketten egy-egy kört rendeltünk úgy, hogy mindkét kört a másik fizette.


Erre mit mondasz?

2016. máj. 29. 12:44
 7/7 anonim válasza:

Ismerős helyzet jártam már én is így.

Ha minden jól ment és hirtelen lett vége az azt jelenti történt vele valami ami megváltoztatta a véleményét veled vagy a kapcsolatotokkal kapcsolatban. Csak arra kell rájönni, hogy mi.

pl1: talált egy másik lányt aki talán nálad szebb, jobb, szellemesebb, stb (ez van)

pl2: van valami szokásod vagy tettél valamit amit nem tud elfogadni (szivarazás, tapadós vagy, fura szokások-csak példa nem kell megsértődni)

vagy csak simán túl gyors volt a tempó, megijedt vagy ugy látta le akarod kötni és ez nem tetszett neki.

Akárhogy is igaz nem lehet általánosítani de a férfiak egyik napról a másikra megváltoznak, ha nem akarnak téged nem kell futni, hogy felvegyen az a bizonyos szekér. Lépj túl. Tartsd meg a méltóságodat.Ha nem válaszol azokra a facebok üzenetekre és telefonhívásokra akkor hagyni kell. Biztosan te sem akarsz az "őrült nő" szerepébe bujni aki zaklatja.

2016. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!