Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez egy enyhe jelzés lehetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy enyhe jelzés lehetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány, akivel szeptember óta egy csoportban vagyok. Nagyon minimális a kapcsolatunk. Köszönünk egymásnak néha, meg alapvető udvariassági dolgok, de egyébként semmi. Nemrég az egyik órán mellette ültem, de ott sem beszéltünk, mivel ő is a barátnőivel volt elfoglalva, illetve én is a barátaimmal. Aztán amikor a földön levő táskájában keresett valamit, akkor kutakodás közben a fejével hozzámért. Elég hosszú másodperceknek tűntek, de már pontosan nem tudom mennyi is volt pontosan. Aztán még ugyanazon a napon, egy későbbi órán (amin teljesen máshol ültünk) odajött a mellettem ülő sráchoz (akivel eléggé baráti viszonyuk van), hogy visszakérje a kölcsönkért könyvét. Aztán amikor ott volt, akkor kb. kettőn között állt (mi ültünk) és ismét hozzámért (a fenekével a karomhoz). Szintén hosszú másodperceknek tűntek és ezzel már tényleg elültette a bogarat a fülembe. Vajon ez egy nagyon enyhe "Tetszel nekem!" jelzés akart lenni??? Az első után még nem különösebben feltételeztem, de az, hogy egy nap alatt kétszer ezt megcsinálta, már azért eléggé gyanúsnak tűnik nekem. :)

Lányok! Ti próbáltatok már hasonló módszerekkel felkelteni valaki figyelmét???



2016. jún. 10. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, akár jelzés is lehetett felőle. Ha később is csinál ilyeneket, akkor pedig biztos.:)
2016. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked tetszik a lány? Akkor Te is adj jelzést...
2016. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon tetszik. Szerinted milyen jelzést küldhetnék?
2016. jún. 10. 23:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélgetni, először talán semleges dologról, hogy milyen érdekes óránk volt, aztán megdicsérheted a ruháját, aztán megkinálhatod egy almával, aztán meg majdcsak lesz valami, mert az úgy szokott lenni . Válaszolni fog. Te pedig megmondod neki, hogy tetszik neked. Hány éves vagy?
2016. jún. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
22, de nincs túl sok tapasztalatom ebben
2016. jún. 11. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!