Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Kellene nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Kellene nektek egy olyan lány, aki "szerelmes" egy focistába, például Christiano Ronaldoba?

Figyelt kérdés
Sokat mondja, hogy mennyire tetszik neki, csak azért szurkolója egy csapatnak, mert a fickó abban játszik.
2016. jún. 10. 19:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem biztos. Ismerek harmincas, két gyerekes anyukát, aki kizárólag azért szurkol Portugáliának, mert Ronaldo is portugál. Ha megkérdezed mit szeret a portugál fociban, fogalma sincs.
2016. jún. 10. 19:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Utálom, ha valaki azért szurkol egy csapatnak mert olyan ,,cuki fiúk'' játszanak benne. Szerintem gyerekes viselkedés
2016. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Szánalmas az ilyen. Ráadásul pont egy olya figurába aki úgy néz ki mint a szintén Ronaldo névre keresztelt kisebbsíg némely képviselője?


Gondolom a büdös görény a Magyrország-porti cigók meccsen se a hazaiaknak fog szurkolni...

2016. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Saját kérdésed válaszoltad meg?
2016. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es, nem saját kérdésemet válaszoltam meg, hanem volt ott egy kérdés, amit töröltek te idióta!
2016. jún. 10. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy olyan sztárpasi, akiért odavagyok, Martin Garrix. ♥ De ez teljesen független a magánéletemtől, attól ugyanúgy tetszenek srácok, és nem is maszturbálok rá, meg semmi ilyesmi.
2016. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kellene a rossebnek.

Annyi egybites liba van.

2016. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!