Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes belém és valentín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém és valentín napi ajándékot akar adni, de én nem akarom, hogy adjon, mert én semmit sem akarok tőle. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ő nem kell, mese vége.
2015. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cserélünk? Odaadom az antiszociális, se. ggfej, érzéketlen barátomat, aki soha semmit nem ad nekem és szakítani akarok vele, te meg add nekem a kedves, figyelmes srácot, aki téged nem érdekel :(
2015. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

*Valentin-nap

A semmit sem akarok tőle alatt azt értem, hogy nem akarok kapcsolatot tőle.

2015. febr. 12. 13:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki még ma!
2015. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem akarom megbántani, csak egyszerűen nem tudom elképzelni kettőnket együtt, nem tudok úgy érezni iránta.

2-es, sajnálom, hogy ilyen a barátod, azt kívánom bárcsak boldoggá tenne, de én nem tudok ennek mit csinálni. Az ember az érzelmeinek nem tud parancsolni.

2015. febr. 12. 13:11
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy én csak barátként gondolok rá, azt kérte, hogy mindenképpen találkozzunk szombaton, ha csak 5 percre is és egy közös barátunk megsúgta, hogy adni akar valami ajándékot.
2015. febr. 12. 13:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Őszintén ülj le vele és mondd el neki hogy te nem érzel nála többet barátságnál, és nem is tudnál többet. Légy vele megértő hogy ő kedveskedni akar neked, de finoman de határozottan mondd el neki hogy ez neked nem működne.


Sajnálom szegény srácot, mert tudom hogy megy ez de jobb ezt minél előbb tisztázni vele mert ha húzod, halasztod csak rosszabb lesz, főleg neki hogy egyre jobban reménykedik és teljesen belédszeret.

2015. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már jó ideje szerelmes belém, és én még az elején tisztáztam vele, hogy nem szeretnék tőle semmit, de attól tartok, hogy újra azt hiszi van esélye annak, hogy összejöhetünk, pedig már annyiszor elmondtam neki, hogy nem lesz köztünk semmi. Már nem tudom mit csináljak.
2015. febr. 12. 13:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele Bálint napon... Megmondod kerek-perec hogy nem és kész. Mivel te magad is írtad hogy nem akarod megbántani valószínűnek tartom párszor ment a mézesmadzag.
2015. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sosem áltattam, az elejétől kezdve megmondtam, hogy nem lesz köztünk semmi.
2015. febr. 12. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!