Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez létezhet? Esetleg megoldhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frank1997ize kérdése:

Ez létezhet? Esetleg megoldható valahogy még?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerek egy lányt eddig csak bulizni jártunk,buliba is ismerkedtünk meg,és még csak most kerül arra sor hogy végre találkozzunk és személyesen megismerjük egymást hétvégén,mert eddig nem nagyon ért rá bizonyos okok miatt.De ő már az elején leszögezte 2 napja hogy nem akar többet barátságnál,pedig nem is tudja hogy ki vagyok valójában,nem is ismer.Vagy a kor miatt lehet ez az egész? Én nem tehetek róla hogy nem ért rá soha 2 hónapon belül mert mindig dolga van,dolgozik és csak a péntekje szabad de azon belül is csak az estéje.Lehet esély hogy akkor is több legyen,ha jobban megismerkedünk?amúgy csak 3 év 3 hónap 1 hét 2 nap van köztünk kiszámoltam :D XDDD Én 18F ő 22L

2016. jún. 15. 03:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tegyél le róla. Egy 22 éves lány csak, ha nagyon jó képű vagy és jóval érettebb korodnál (ami az írásod alapján nem igaz), akkor fog leállni veled. Ez a korkülönbség, ebben a korban a lány javára sok.
2016. jún. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem fogok lemondani róla.Volt már 4 évvel idgsebb barátnőm is annó 15F 19L(ami most lenne 18F 22L szintén) és ő mondta még annó meg még sokan mások hogy jóképű vagyok és érettebb a koromnál.De ilyen eset még soha sem volt ami a kérdésben is elhangzik.
2016. jún. 15. 08:42
 3/27 A kérdező kommentje:
bocs majdnem hogy 5 évvel idősebb volt.kb 4,5
2016. jún. 15. 08:52
 4/27 anonim ***** válasza:
Tegyel le rola. En 20 vagyok, de nem tudnek egy eppen erettsegizo tinivel jarni. Egyszeruen lany es fiu kozott ebben a korban meg 2-3 ev is hatalmas szakadekot jelent, felesleges eroltetni. Egy atlagos no mindig idosebbet pasit fog akarni maga melle.
2016. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Kérdező. Nem azért nem tudtatok két hónapig találkozni, mert "nem ért rá", hanem mert nem akart veled találkozni. Az írásos beszélgetések alapján nem győzted meg arról, hogy lenne értelme, hogy olyan sokkal érettebb lennél a korodnál (bár nyilván minden 18 éves azt hiszi magáról, hogy ő különleges kis hópihe a kérdésben, de ezt most mellőzzük). Nyilván nem lehetetlen, ha a személyes találkozón felérsz a magad elképzeléseihez és ténylegesen felnőtt, érett viselkedést/gondolkodást/hozzáállást mutatsz (ami nem erőltetett, sőt, őszinte), akkor még meggondolhatja magát, de ha két hónap alatt nem tudtad lázba hozni, akkor nem fűznék hozzá nagy reményeket.


Nekem is volt 19 évesen 16 éves "pasim". Életem legrosszabb két hete volt, pedig nem sokkal azelőtt szakítottam életem első nagy szerelmével, szóval ennek van súlya. Most, hogy én már az egyetem végét taposom, dolgozom, külön élek a szülőktől, megtapasztalom milyen a felnőtt élet és milyen szabadnak lenni, egész biztosan nem adnék esélyt egy 18 éves fiúnak. TELJESEN más az életünk, valóban nagyon különlegesnek kell lennie, hogy 18 évesen érdekelni tudjon. Én már családot tervezek, férhez menni, összeköltözni, ilyesmi, egy frissen érettségizettől ezt nem igazán várhatom el viszont. És ez a múlt évben sem volt másképp.


23/N

2016. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is tegyel le rola :)
2016. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Fokepp az ilyen kis XDDD hasznalatok miatt....
2016. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ő is használ ilyeneket hogy: XDDD meg :D meg :* meg :),meg küldözget matricákat,Én jobban tudom,mikor kérdeztem tőle hogy miért nem tudunk találkozni,azt mondta hogy mert dolgozik meg dolga van állandóan,mondta mindig.és még csak most tudunk találkozni végre,úgy hogy megismerjük egymást.Másnál is volt hogy 6 hónap után jöttünk össze,pedig akkor már bőven barátok voltunk,de mondjuk ott a lány volt a fiatalabb.
2016. jún. 16. 00:36
 9/27 anonim ***** válasza:

A választ Te magad írtad le:


,,De ő már az elején leszögezte 2 napja hogy nem akar többet barátságnál"


Nincs miről beszélni.

Max megkérdezheted miért nem szeretne többet a korod miatt, vagy mert szimplán nem akar kapcsolatot vagy más okból. Ezt mi nem tudjuk neked megmondani csak ő, ha őszinte.

2016. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"mi nem tudjuk neked megmondani csak ő, ha őszinte."


mi nem tudjuk neked megmondani csak ő szinte, ha őszinte. :-))

Viccet félretéve, komolyan mondj le róla. Nem szül jó vért, ha a csaj idősebb.

2016. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!