Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez létezhet? Esetleg megoldhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frank1997ize kérdése:

Ez létezhet? Esetleg megoldható valahogy még?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerek egy lányt eddig csak bulizni jártunk,buliba is ismerkedtünk meg,és még csak most kerül arra sor hogy végre találkozzunk és személyesen megismerjük egymást hétvégén,mert eddig nem nagyon ért rá bizonyos okok miatt.De ő már az elején leszögezte 2 napja hogy nem akar többet barátságnál,pedig nem is tudja hogy ki vagyok valójában,nem is ismer.Vagy a kor miatt lehet ez az egész? Én nem tehetek róla hogy nem ért rá soha 2 hónapon belül mert mindig dolga van,dolgozik és csak a péntekje szabad de azon belül is csak az estéje.Lehet esély hogy akkor is több legyen,ha jobban megismerkedünk?amúgy csak 3 év 3 hónap 1 hét 2 nap van köztünk kiszámoltam :D XDDD Én 18F ő 22L

2016. jún. 15. 03:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Próbálkozz nála, de ha szól hogy túl sok vagy akkor hagyd/válts taktikát. Csak azért mondom mert egy számomra eleinte kedves fiú rögeszméjévé váltam egyszer, fura dolgokat csinált. Ezért már inkább ijesztő, taszító emberként gondolok rá... De ő a másik véglet. Biztos értékelni fogja a lány hogy ilyen kitartó vagy. Mondjuk tény, hogy vannak nők akiknek nem fér bele a fiatalabb pasi. Magamból kiindulva, nekem -1 év sem fér bele, eddig csak 4-5 évvel idősebbek jöttek be. De ez egyénfüggő.

Hajrá :)

20L

2016. júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Én tök úgy érzem hogy lenne esélyem ha bevetném ezeket a változásokat,első nap mikor megismerkedtünk akkor is láttam rajta meg mikor taliztunk buliba mindig akkor is.
2016. júl. 3. 20:47
 23/27 A kérdező kommentje:
Most ha hirtelen félős visszahúzódó fiúból,nyomulós,titokzatos,bátor,vicces,komoly férfi lesz lehet hogy kicsit fura lesz neki engem így látni,de mi van akkor ha ettől fogom megtetszeni neki?Ebben reménykedek.Megkérdeztem egy két ilyen csajozós gépet mondták hogy az érzékenység meg a kedvesség az semmi.legyen ilyen "rossz fiú" értitek? :D Meg a csajok is mondják hogy nekik milyen pasi kell és mindegyiknek ilyen típúsú,ilyen nyitott.....akire férdiként néznek.
2016. júl. 3. 20:50
 24/27 A kérdező kommentje:
Meg a másik az öltözködésem,mindig ilyen New Era-s Bronx sapkába voltam meg ilyen hip hop-os öltözékben,és ha úgy jelennék meg előtte hogy belőném a hajam befújnám magam,felöltöznék rendesen + még ez a tök más új személyiség.Én megpróbálok mindenben megváltozni hátha akkor összejön :D
2016. júl. 3. 21:30
 25/27 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, de az lenne a legeslegjobb ha olyan lányt találnál aki miatt egy hajszáladat sem kéne megváltoztatni, mert úgy szeret ahogy vagy. :)
2016. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Hát ja az lenne a legjobb de így senkinek nem fogok kelleni :D Azért meg akarok változni.Utóbbi időben senki nem jött össze,de azok nem is tetszettek annyira mint most az akire hajtok(hajtanék) :D
2016. júl. 4. 01:34
 27/27 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj, 25-ös, de ez kamaszos hozzáállás. Egyrészt, mert az ember folyamatosan változik. Ha meg már változik, miért ne tenné ezt jó irányban? A másik meg az, hogy miről is szól az evolúció? Aki tud alkalmazkodni a körülményekhez, az fennmarad. Aki nem, az kihullik a rostán. Márpedig alkalmazkodni csak változás útján lehet.
2016. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!