Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez létezhet? Esetleg megoldhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frank1997ize kérdése:

Ez létezhet? Esetleg megoldható valahogy még?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerek egy lányt eddig csak bulizni jártunk,buliba is ismerkedtünk meg,és még csak most kerül arra sor hogy végre találkozzunk és személyesen megismerjük egymást hétvégén,mert eddig nem nagyon ért rá bizonyos okok miatt.De ő már az elején leszögezte 2 napja hogy nem akar többet barátságnál,pedig nem is tudja hogy ki vagyok valójában,nem is ismer.Vagy a kor miatt lehet ez az egész? Én nem tehetek róla hogy nem ért rá soha 2 hónapon belül mert mindig dolga van,dolgozik és csak a péntekje szabad de azon belül is csak az estéje.Lehet esély hogy akkor is több legyen,ha jobban megismerkedünk?amúgy csak 3 év 3 hónap 1 hét 2 nap van köztünk kiszámoltam :D XDDD Én 18F ő 22L

2016. jún. 15. 03:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Miquel ez jó, visszaolvastam a válaszom tényleg vicces kicsit :)


Amúgy birom a válaszaidat akármilyen témában. Mindig nyomok zöld kezet :)

2016. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Öreg csóka vagyok már, uccsó. Így tehát egy ősz inte, hogy legyél őszinte. :-))
2016. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

:D Én mindig az vagyok, főleg itt.. nem értem kinek és miért éri meg az, hogyha kamuzhat.


Örülök, hogy az engem is érdeklő kérdéseknél mindig olvasom a válaszaidat :)

2016. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Bár csak olyan könnyen menne ez a lemondás dolog.Múlthéten elmondtam neki hogy miért jöttem el buliból csak úgy,ő utánam futott mikor meglátott és hazakísért de közben elkapott a sírás is,és vigasztalgatott egész hazáig meg puszilgatott ölelgetett,de akkor nem mertem neki elmondani hogy miért van ez az egész.Na írtam neki egy hosszú sms-t amibe leírtam hogy mindez azért volt mert szeretném jobban megismerni és kezdem azt hinni hogy ő nem így van vele.Felidéztem neki azt is amikor megismertük egymást hogy ismerkedtünk meg,dicsérgettem ebben az üzenetben,és ő válaszolt erre hogy megpróbál összehozni egy talit mindenképp csak másokra is kell időt szánnia meg más egyébre is,utána mondta hogy nem akar többet barátságnál.Gondolkodtam már azon is hogy legközelebb buliba féltékennyé teszem hátha még is van valami nála a levegőbe,csak az a szar hogy nem tudok más lányokkal beszélgetni,táncolni,ismerkedni mert egyből ő jut eszembe,és utána lekoptatom a többi lányt magamról,pedig csak úgy jönnek rám a lányok úgy ahogy ő is eleinte,de nekem még is ő kell ezt is elmondtam neki,ha nem tetszett volna meg ennyire meg se keresem másnap,mert volt talán két lány akit felkerestem buli után és ő a harmadik.Nem fogom feladni dögöljek bele,kockáztassak meg minden,komolyan ilyen lány mint ő nincs még egy ebbe a városba sőt az egész környéken,Szerintem ti is ezt mondanátok ha megismernétek őt,mert minden ismerőse így van ezzel.
2016. jún. 23. 23:26
 15/27 A kérdező kommentje:
Eddig nem változtam meg senki miatt,mert mindenki így bírt ahogy vagyok,de miatta meg tudnék változni és ezt komolyan mondom.Addig változok komolyodok küzdök amíg el nem érem hogy valamivel könnyebb legyen,nagyon sok esély van arra hogy soha az életbe semmi se lesz köztünk,de én azért megpróbálom.A lottón se nyerek és nem is fogok nyerni,még is megjátszom,csak mondtam egy példát,1 találat mindig van rajta,több a semminél.Ha kell akkor megérdeklődöm az ismerőseit sőt még a lányt is hogy milyen pasik kellenek neki,aztán ha kell olyan leszek ,vagy még durvább.Másnál ha nem volt esély egyből leszartam,és tovább léptem,de nála nem ilyen egyszerű.
2016. jún. 23. 23:34
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm,, kedves #13-as, de ne szeress ilyen feltűnően, mert a egyesek még azt hiszik, hogy te is én vagyok. :-))

Kérdező, le a kalappal! Ez az igazi férfias hozzáállás. Felüdülés volt olvasni a sok "jaj, nőt akarok, de nem találom a tökeimet" stílusú kérdés után. Tudd, hogy a kitartás mindig meghozza az eredményt! A siker egyetlen módja; nem feladni. És igaz ez az élet minden területén.

2016. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Miquel akkor titokban rajongom tovább :D


Kérdező: Neked meg sok sikert és kitartást a továbbiakban. Várom a további beszámolókat, fejleményeket.

2016. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Vagy működhet hogy hirtelen megváltozok,ha jobb lesz a kisugárzásom,nagyobb lesz az önbizalmam,viccesebb,komolyabb,és kiszámíthatatlanabb leszek vele?Nagyobb lesz a szexuális vonzerőm is,akkor szerintetek megváltozhat rólam a véleménye?Amúgy tényleg nem ér rá,Ő étterembe dolgozik,pincér és büfés és kicsit távol is lakunk egymástól én városba ő faluba lb 20kmrel arrébb és azért ott van munka nem úgy mint nekem a panelba
2016. júl. 3. 03:33
 19/27 A kérdező kommentje:
Csak mert eddig nem voltam igazán férfi vele szembe hanem inkább olyan félénken,meg barátiasan közeledtem feléje meg már első nap mondtam neki hogy tetszik nekem.De ez nem elég ahhoz,már rájöttem.Nem szeretném ha valaki elhappolná előlem és más lenne a szerencsés.Szerintetek ez a hirtelen változás milyen lenne.Ezt úgy mondom hogy még nem ismer 100% engem.Buliba találkoztunk eddig csak.Szóval 100% barátként se tekinthet rám mert nem is ismeri pl ezt az oldalamat és megszeretném neki mutatni hogy tudok én alfa hím is lenni csak kicsit meg kell erőltetnem magamat hozzá.Gondolom ismerős érzés néhányak számára nem? :D Tényleg bejött a szezon most is mondta hogy ma inkább otthon pihen mert holnap ismét kezdődik az egész ezért nem írt meg alig írt de a többi haverjának se nagyon.
2016. júl. 3. 03:38
 20/27 A kérdező kommentje:
Meg lennék sokkal szórakoztatóbb is egybe,szerintetek ez bejönne?Ha valaki figyeli a kérdést írjon.Mert én most összeszedem minden bátorságomat meg erőfészítés és innentől fogva már nem leszek az a beszari alak aki nem mer kezdeményezni jó nők felé,mert azért csomóan fullos csajnak tartják őt,de az is amúgy :D
2016. júl. 3. 03:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!