Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miskolci gimnazista lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolci gimnazista lányok, lehetne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Most kerültem ebbe a városba, elsőéves egyetemista vagyok. Reggelente egy gimnázium mellett megyek el a busszal és nem győzöm a szép lányokat figyelni. Nagyon szeretnék megismerkedni velük, de nem akarom lerohanni őket az utcán, nem szeretnék tolakodó lenni. A kérdésem az lenne (ha esetleg van itt miskolci gimis lány), hogy ti merre jártok el szórakozni, ismerkedni, hol lehetne veletek találkozni az utcán kívül ? :)

köszi a válaszokat előre is


2010. ápr. 12. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez,de aranyos :)
2010. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
keresd a miskolci plázába öket ottan is a ruhás részeknél :D
2010. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nem tudom h mien gimnázium,én spec. 1 miskolci gimnazista csajt ismerek személyesen,aki ronda...:S

de am nem ismerem a várost

visszatérve:hajrá,mindent be kell vetni,és hátha összejön!

2010. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

19:14

Ezek a lányok nagyon szépek, ezt garantálom :P


Egyébként azért kérdezem, mert itt az egyetemen van több szórakozóhely is(több disco, igényesebb "kocsmák"), de itt folyton csak egyetemista lányokkal találkozom, akik nagy része már túl van a 20. évén is, fiatalabb lányoknak nyoma sincsen, de valahova biztos ők is eljárnak bulizni :D

2010. ápr. 12. 19:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Szombat este hidd el, rengetegen vannak fiatal lányok lent, én már azért nem járok oda. De bármelyik miskolci discoba megtalálod őket.
2010. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kéne a 15-18 éves suna, mi? :P

Jóféle ;)

Am szvsz tele vannak velük a szórakozóhelyek, mint mindenfelé. Csak toppanj be akárhova szombat éjfél körül.

2010. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

én miskolci gimnazista lány vagyok :D

szeritnem a szórakozóhelyeken mindig meg lehet minket találni ;)

2010. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

19:26

Örülök, h van egy miskolci lány is itt :)

Konkrétan melyik szórakozóhelyekre szoktatok járni? Sajnos még nem ismerem nagyon a várost, szinte csak az egyetemvárosba tartózkodom egész héten :P


De egyébként én barátnőt szeretnék és nem egy ilyen egyéjszakás kalandot, szóval nem valami könnyűvérű fiatal csitrire vágyom :P

2010. ápr. 12. 19:31
 9/13 anonim válasza:

én is miskolci vagyok

hát a nagyon fiatalok főként a hypnose-ba vannak, 17 felett east side, kettes, rockwell és ismét hypnose. Vagyis ez az én véleményem, én így látom:) Sok szerencsét, remélem találsz egy aranyos lányt magadnak:)

2010. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Legtöbbször east sideba megyünk vagy az egyetemre :D

Sajnos a hypnose már nem olyan mint régen...pedig szerettem.

:)remélem sikerül találnod egy értelmes kedves lányt.nem egy üresfejű libát mert hát ugye abból is akad.:/ :)

2010. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!