Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esély rá, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy tetszem neki? Hogy érjem el, hogy leszólítson?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, kétnaponta egy busszal szoktunk jönni suliba, és sokszor fordult már elő, hogy rajtakaptam, hogy engem néz, meg én is sokat figyelem őt. Suliban ha összefutunk, a legnagyobb tömegben is kiszúrjuk egymást, meg néha a lyukasóráink is együtt vannak. A baj csak az, hogy a legjobb barátnőmnek is tetszik ez a fiú, meg a srác néha őt is szokta figyelni. A srác nem az a kimondott csajozós típus, szóval elég kevés rá az esély, hogy ő jöjjön oda hozzánk beszélni (már-már kezd nagyon zavaró lenni, hogy akárhányszor a folyosón megyünk egyik teremből a másikba, akkor folyton egymásba botlunk, és zavarunkban úgy teszünk, mint ha nem vettük volna őt észre. Hozzáteszem, néha ő is ezt teszi.), viszont nekem sincs ahhoz bátorságom, hogy én szólítsam meg. Van esély rá, hogy tetszem neki, és hogy érjem el, hogy ő szólítson meg?
2008. szept. 26. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:

erre sokféle mód van.

ha egy buszon jöttök mentek, néha egyszerre van lyukasórátok.

nyíltan kezdj el beszélni vele például a buszon próbálj melléülni és kezdj el vele beszélni valamiről

pl mostanába elég hideg van "fúú ma reggel is milyen hideg van". hát kb :)

és ha az első szóváltás megtörtént akkor már máskor nem kell azon rágódnod hogy hoy szólj hozzá.

az ezutáni már más történet :)

emélem tudtam segíteni sok szerencsét :)

2008. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy én ahhoz tényleg nagyon gyáva vagyok, hogy én szólítsam meg. Kábé ott helyben ájulnék el XD Pár éve több fiú rendszeresen bántott, beszólogattak nekem, belém hajtottak biciklivel stb. Pedig nem vagyok csúnya. És azóta kicsit tartok a fiúktól...
2008. szept. 26. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyszerűen csak mosolyogj rá! Erre úgyis reagálni fog valamiképpen, a többit pedig bízd rá, nem kell, hogy te szólítsd le. A mosoly még nem "kikezdés", egyszerűen csak nyugtázod, hogy megismerted. Ha sokáig húzzátok ezt a "zavarba jövünk" dolgot, utána már nehéz lesz megismerkedni!
2008. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát az elég szemétség...egy ember önbizalmát egész életre el tudja venni...legalbbis nyomot hagy.

Tudom, könnyű mondani, de valamit lépned kell...mert így nem juttok egyről a kettőre...véleményem szerint a fiúnak kéne megszólítani a lányt...egy gyáva férfi...elég gáz...

De ha mégse szókítana meg , még ha adódik a helyzet se, hát akkor menj hozzá oda vmi alap dologgal: ülj mellé a buszon, kezd el műtüsszögni, babrálj a táskádba, majd cisnálj úgy, mitbha nem lenne zsepid...és kérj tőle...habár ez elég átlátszó, meg hát így nem indul be a beszélgetés, de azért hátha :D

Meg, írtad h gyáva vagy, de azért próbáld meg...(mit veszíthetsz, főleg ha folyotn nézitek egymást, tuti nem égsz be...) szóval: mond neki buszon v lyukason h : Szia! Figyelj, nem akakrok nyomulni vagy iylesmi, de láttam, h gyakran nézel engem, és hát te sem vagy közömbös, szóval mit szólnál, ha egyszer sulin kívül is összefutnnánk?

Hát, remélem vmit segítettem! Írd mega véleméyned!! sok siekrt, szia

2008. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Áh, kisfiúk... Én egyszer eljöttem a volt sulis focipálya mellett, történetesen ott játszott az akkori kiszemeltem is. Hogy kimutassa szeretetét (mert akkor még bejöttem neki), fejbedobott egy focilabdával hátulról... Hát kishíján agyrázkódást kaptam, azt hittem ott maradok. A "vicc" az volt, hogy ez nyolcadikban történt... Egy másik fiú pedig 2 éven át végig azt hitette el velem, hogy van nála esélyem, közben meg mindenki tudta körülöttem, hogy hülye csitriként viselkedem, csak én nem láttam át a helyzetet. Rengeteg megaláztatáson átmentem, mégsem vettem fel őket. Viszont, amikor szemberöhögtek, és elárulták mit tettek a hátam mögött a két év alatt, depressziós lettem, az önbizalmam hip-hopp eltűnt.

De most már mégis túl vagyok rajta, rengeteg önvizsgálaton, meditáláson, stb. túl, és újra teljes embernek érzem magam! Felejtsd el azokat a barmokat!

Az ilyenek még szót sem érdemelnek. Ne hagyd, hogy az önbecsülésed kárára menjen pár hülye kisfiú, aki a biciklijével próbált egy védtelen kislány ellen menni!


De a problémádra visszatérve. Egy teljesen általános témával kezdd! Az előző hozzászólónak tökéletes ötlete a hideg időt becélozni... Ez nem nyomulás, egyáltalán nem! Hadd érezze, hogy csak barátkozni akarsz vele, nem egyből lerohanni. Attól - ahogy leírtad, visszafogott lévén - tuti beijedne. Figyeld a reakcióját, ha ide-oda nézeget, nem tudja tartani a szemkontaktust, akkor tényleg nagyon zavarban van, de akar valamit. Ha viszont dörmög egyet, akkor az elég elutasító - persze nem összekeverendő a motyogással.

Nyugodtan próbáld meg, mi veszteni valód van? Ilyen magaviselettel nem fog elterjeszteni semmit - nem is lenne mit! Egy ártalmatlan mondatocska.

Na de ha kezdeményeztél, onnantól már hagyd rá a dolgot, mégis az övék ez a szerep! :)

famerilla.

2008. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Javítok, az első hozzászóló írta az időjárást :)

famerilla.

2008. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd igyekszem... Remélhetőleg akad majd valami helyzet, hogy spontán megszólítsam :D
2008. szept. 26. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:

szia..nekem is ez a helyzetem!!én is vettem észre,hogy egy srác minen szünetben figyel engemet!!!

és ma csodára megszólitott magától!!de én is megfogom hátfőn a suliban olyan indokkal,hogy sikerült az angol dogád..és hátha valamivel elörébb megyek.

meg egy angol és szerb órán vagyok vele és beszélgetünk ,hülyéskedünk és ami NAGYON FONTOS

2008. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az előbbi vagyok!!és ami NAGYON FONTOS az az ,hogy ha bérmikor is rádnéz mindig mosolyogj rá és ne úgy néz rá mint aki megakarná ölni....:) SOK SIKERT
2008. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!


Hozzá kell szólnod ha akarsz valamit.


Szerintem azért, mert bejösz neki.


Remélem tudtam segíteni

2010. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!