Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel szoktátok felpörgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szoktátok felpörgetni magatokat, hogy tudjatok csajozni?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés akik szórakozó helyen ritkán csajoznak mert nincsen elég önbizalmuk.

Viszont ha néha már elegük lesz akkor aztán megy...de hogy csináljátok?:)


2010. ápr. 12. 21:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
igaz én lány vagyok de a tapasztalat az az h inkább a csúnyácska pasik ilyen nyuszik. buliba jó esetben egy ideig józanok, nem jönnek oda de ha bepiálnak akkor nincs határ... egyszer annyira nyomult 1 srác h szólnom kellett a biztonsági őröknek...
2010. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
alkohol, koffein, amfetamin, kokain, nikotin satöbbi keress rá gúglin: stimulánsok :D
2010. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

WOW:O

Én nem tudom hogy csúnyácska vagyok e.De volt már nem is egyszer hogy csaj szólitott le csak egyik sem jött be.

Meg én pia nélkül is tudok csajozni HA nagyon akarok.

2010. ápr. 12. 21:50
 4/24 A kérdező kommentje:

Jólvan 2. :D

Tudtam hogy valaki bevág egy ilyen szöveget:D:D

2010. ápr. 12. 21:51
 5/24 anonim ***** válasza:

en mindig tudok csajozni,de jozanon a legjobban,reszegen mindig sokat hujulok,es mindennek van egy hatara,az elso valaszolonak igaza van,sok szanalmas fiu van.


21/f


clyde

2010. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Egyetértek de én olyan dolgokra gondoltam pl:pia és drog nélkül hogy spanolja fel magát az ember.
2010. ápr. 12. 21:53
 7/24 anonim ***** válasza:
első vagyok. én végképp nem tudom h csúnya vagy e de ha igazából nincs gondod a csajozással akkor mi a kérdésed lényege? meg ha odamennek hozzád a lányok akkor nem lehet nagy gond. egy képet azért megnéznék rólad
2010. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

ma 21:49

nagyon nem vagyok csúnyácska fiú , de téll nyuszi vagyok (:

valahogy nem az én világom és kész

15/f

2010. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nikotintól nem lesz sokkal bátrabb az ember... ;)
2010. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21:54 első vagyok :) 15 évesen nem is gond még h nem a te világod. eljön mindennek az ideje. nem maradtál még le semmiről ;) ha meg hozzá helyes pofid is van akkor tényleg no para :)
2010. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!