Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel akinek kevés, és régi ruhái vannak, nem öltözködik stílusosan?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy mindenből csak pár darab van neki, nincs többféle színű táska-cipő-bizsu összeállítása. Szóval gyakran hordja ugyanazokat a felsőket, csak 1-2 cipője van évszakonként. Mindennek a fő oka nem az hogy nem érdekli a külseje, hanem egyszerűen nincs pénze felujítani a ruhatárát.
2016. jún. 19. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező? Te ezt így számontartod? Évszakonként mennyi darab? Biztos, hogy férfi vagy? Szerintem ez marhára nem férfias. Mondj egy bókot ha csini, vagy lepd meg valamivel ha neked ez ennyire fontos. Nőtársaim egy része állandó ruhaszponzornak használja a pasiját...az jobb lenne?
2016. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én csak és kizárólag ilyennel jönnék össze, olyannal soha akinek 20 táskája stb van.
2016. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező lány és önmagáról alkotta meg a kérdését.

Én lány vagyok, évek alatt gyüjtöttem össze egy közepes méretű ruhatárat. Az utóbbi időben elkezdtem saját magamnak szabni-varrni nyári ruhákat. Veszek anyagot, kiszabom magamnak és megvarrom. Evvel egy csomót lehet spórolni (persze az anyag 5-6000 forint), de kevesebb pénzből lesz egy szép és mutatós ruhád.

Nem kell nagyon sok ruha csak annyi amit tudsz variálni és amiben jól érzed magad.

Nekem 3 nyári táskám van: ebből 2 darab 4 éves és a másik tavalyi.

3 szandálom van: az egyik három éves és a másik kettő pedig tavalyiak. Sőt van egy vászoncipőm is ami két éves. Télen is 3 csizmám volt, ebből csak 2 hordtam renszeresen ezek ideiek voltak a másik pedig tavalyi. Volt még egy kínais bebújos csizmám a boltba. 3 évig pedig minden télen ugyanazt a fekete táskát hordtam.

25/N

2016. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Másmilyennel nem jönnék össze, csak ilyennel. Nem szeretem a pi-csás nőket, fő a pragmatikusság. :D Szóval jó ez így.
2016. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!