Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Filmezés . Szerintetek lesz több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Filmezés . Szerintetek lesz több?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel baráti szinten jóba vagyunk, talán kicsit több is, mivel ő bevallotta hogy nagyon tetszem neki. Beszégettünk már sokszor szexről, de alapjába véve ő inkább romantikus mintsem ilyen szexuálisan túlfűtött csajozógép.

Meghívtam magamhoz filmezni, csak filmezés miatt. van már tapasztalatom, mégis csak most esett le mi is történik általában filmnézéskor.

Én annyira nem vonzódok hozzá, szóval tuti nem fogok kezdeményezni, viszont még régebben ígértem neki egy masszázst amit mondtam hogy most megcsinálom majd.. Szerintetek ő többre fog gondolni? Tényleg nem azért hívtam hogy szexeljünk, nem tudom hogy reagáljak ha majd kezdeményez. Vagy mondjam el neki hogy tényleg csak filmet fogunk nézni? Lehet ezzel a masszázzsal kicsit összezavartam és azt hiszi felajánlottam magam...

19/L



2016. jún. 20. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hátőőő ja, én félre érteném :D De ha te nem szeretnéd, akkor úgyis le tudod majd hűteni.
2016. jún. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyuszikám, ennyire nem jön rád az álom? Nagyon tetszel neki, elhívod "filmezni" és masszázsal kínálod.

Vagy készülj fel rá, hogy meg leszel kettyintve, már elnézést, de így van,vagy szólj neki, hogy máshol filmezzen, pontosabban mással.

2016. jún. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
masszázs,filmezés,itt dugcsi lesz
2016. jún. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miert szivatod? Filmezz a baratnoiddel!


Mi mast gondolna?


Szerencsetlen ott fog fekudni allo f*rokkal es majd kozlod h bocsi baratok vagyunk csak nincs kivel filmeznem?!?!

2016. jún. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te micsoda egy szűzqrva vagy!
2016. jún. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!