Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak LÁNYOK-és-NŐK! Randin ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak LÁNYOK-és-NŐK! Randin ha ilyen nadrágban menne oda hozzátok a srác, mit szólnátok?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 20. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha strandon, akkor mosolyognék, de nem akadnék fenn rajta. Ha étterembe mennénk, ott már igencsak cikinek tartanám.
2016. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig furcsának találtam, ha valaki fiú, férfi létére rózsaszín pólót, nadrágot hord... de viccen kívül tetszik ez a gatya. :D Nem gondolnám azt, hogy meleg.
2016. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Eleve kerulom az olyan pasikat akik rozsaszin lanyos ruhakba oltozkodnek. Nem egetem magam veluk..
2016. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Randira nekem ne jöjjön egy férfi glottgatyában, mert elsétálok mellette és többé nem lát. Van egy minimum, ez közröhej ez a gatya.
2016. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még strandon is ciki ez egy pasitól.
2016. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gáz.
2016. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megmondanám hogy bocs, de kellemetlen számomra a megjelenése és nem akarok vele mutatkozni. Illedelmesen elköszönnék, elsétálnék és többet nem beszélnék vele...
2016. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem marhára gáz. Egy férfi ne hordjon rózsaszínt. Ez meg elég csajos.. Leráznám
2016. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Röhögnék, megkérdezném hogy ezt gomolyan gondolja e, ha igen akkor azonnal lerázom, ha nem akkor elküldeném átöltözni.
2016. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Megkérném,hogy adja nekem,cserébe veszek neki egy normális gatyát :DDDDD
2016. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!