Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác így előre tervez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác így előre tervez az jó jel?

Figyelt kérdés
Kollégák vagyunk, de még csak ismerkedünk, most hívott el randira, igent mondtam, de ő már előtte eltervezte, hogy pontosan hova fog vinni, de még nem árulta el, azt mondta ,h meglepetés. Meg már azt is tervezi, hogy mi lesz majd a következő randin, mintha biztos lenne benne, hogy lesz folytatása a dolognak. Egyébként imád a közelemben lenni, kicsit zavarban van, de ilyen apró kis meglepetésekkel már előrukkolt párszor. Pedig első ránézésre nem tűnt túl romantikus alkatnak. Nem nyomul egyébként, hanem hagyja, hogy szép lassan alakuljanak a dolgok.
2016. jún. 3. 23:03
 1/1 Noblesse Oblige ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy jelnek jel-e, de én pozitívan értékelném a dolgot. Örülnék neki.
2016. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!