Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy nem válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem válaszoltok lányok?

Figyelt kérdés

Szóval ha már beszélgettek valakivel egy ideje, és mondjuk megkérdezem, hogy nem-e lenne kedve malamikor összefutni, vagy egy fagyi vagy akármi, akkor vannak olyanok köztetek akik nem olvassák el az üzenetet, vagy nem is tudom és itt megszakad a kapcsolat... pedig közben lájkolgattok itt ott, meg a chat is mutatja hogy hány perce voltál aktív.


De kérdem én miért nem lehet akkor annyit írni, hogy "nem"... Szerintem vagyok annyira értelmes, hogy felbírjam fogni a nem jelentését, és akkor utána nem firtatom ezt a témát...



2016. jún. 22. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Lehet a külsőd zavarja őket és nem akarják megmomdani
2016. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
mert az élet egy nagy színjáték
2016. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Mert a lányok többségében még ennyi gerinc sincs.
2016. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert akkor jönne az a kérdés, hogy de miért nem, ha már jól elbeszélgettünk. 10ből 9 megkérdezi, de egyik sem akarja hallani az őszinte választ, mert utána durva stílusra váltanak.
2016. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a pasik nagy része (nem az összes természetesen, de sok), képtelen felfogni, hogy nem, sőt még biztatásnak veszik. Ekkor beindul a könyörgés, nyalizás, utána meg mikor a válasz továbbra is elutasító, akkor a fenyegetőzés, mocskolódás. És ettől a legtöbben szeretik megkímélni magukat. Ha te nem ilyen vagy kérdező, akkor ne vedd, magadra.
2016. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már olyan, h nemet mondtam, de kulturáltan. Aztán jött az, hogy de miért. Elmondtam őszintén. Akkor jött a győzködés, mire én mondtam, h bocsi, de még mindig nem, és akkor én minden voltam, csak rendes ember nem. Felszínes, bunkó ri.banc, nagyképű, mire fel van ekkora arcod, nem is nézel ki jól, fogyhatnál (58 kg), nem is vagy az esetem típusú vagdalkozások.


Ne haragudjatok, valahol megértem azokat a csajokat, akik ebből ki akarnak maradni.

2016. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó:


"Ne haragudjatok, valahol megértem azokat a csajokat, akik ebből ki akarnak maradni."


Ha vki online rád ír és arra nem reagálsz vissza, mert nem tetszik, az még ok. De ha már beszélgettek az gerinctelenségre vall. Leírod, hogy nem. Ha akadékoskodik max letiltod. De milyen már az, hogy beszélgettek és inkább nem válaszolsz?

2016. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

"Azért, mert a pasik nagy része (nem az összes természetesen, de sok), képtelen felfogni, hogy nem, sőt még biztatásnak veszik. Ekkor beindul a könyörgés, nyalizás, utána meg mikor a válasz továbbra is elutasító, akkor a fenyegetőzés, mocskolódás. És ettől a legtöbben szeretik megkímélni magukat."


ez übergagyi kifogás. Te vagy nagyon ostoba vagy, ha ezt komolyan is gondolod, vagy nagyon pofátlan, hogy ilyen gagyi módon próbálod menteni a menthetetlen.


1.) már az magában bicskanyitogató, hogy valaki azzal mentegeti a saját tajparasztságát, hogy 'hát biztos a másik fél is az lett volna'.


2.) ráadásul az interneten te döntöd el, hogy melyik leveleket nyitod meg, és melyikeket nem - magyarán anélkül, hogy te aktívan lehetôséget biztosítanál rá (megnyitnád és elolvasnád a levelét), anélkül a kutya nem tud zaklatni téged.


3.) de ha még ez se lenne elég, mert nem tudsz felülemelkedni a rejtett mazochista vágyaidon, hogy megnyisd a nem kívánt leveleket - akkor is minden társkeresô oldalon, facebookon meg levelezôprogramban max 2 kattintás letiltani valakit, és akkor többet nem látod a tôle érkezett dolgokat.

Ezek után a "zaklatástól való félelemmel" jönni röhejes - vagy inkább pofátlanul cinikus.


És persze a legjobbat a végére hagyva:

4.) ha valaki hajlamos arra, hogy egy korrekt visszautasítást ne fogadjon el, akkor szerintetek az inkorrekt, gerinctelen lelépést csak úgy szó nélkül fogja hagyni? Értelemszerûen egy fészkes fenét. Pont, hogy még sokkal jobban fogja csípni a szemét a dolog - teljes joggal.

2016. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

"max 2 kattintás letiltani valakit, és akkor többet nem látod a tôle érkezett dolgokat. "


Ez mivel jobb? Minden nap van ilyen kérdés, h "A csaj szó nélkül tiltott mindenhonnan, jaj, de bunkó, miért csinálhatta?"


Ha csak tiltást kapnál, akkor meg azért sírnál.

2016. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

"Ez mivel jobb?"


Ok, ez nagyjából meg is válaszolja, hogy az előző hsz-em elején felvázolt 2 esetből melyikkel is állhatunk szemben...


Akkor igyekszem annyira leegyszerűsítve elmagyarázni, amennyire csak tőlem telik:


Valaki zaklat => letiltod a manóba, probléma megoldva.

ha nem zaklat => nem tiltod le, hiszen nincs is probléma.


Mivel lehetőséged van rá, hogy amint nem ért a szóból, azonnal letiltsd, azért az (már csak ezért is) egy übergagyi kifogás, hogy de azért nem vagyok képes gerinces életformaként viselkedni, mert HÁTHA utána nem ért a szóból.


Szóval normális, értelmes, gerinces embereknél így nézne ki a sorrend:

1.) Ismerkedés közben rájössz, hogy neked mégsem ez a srác kell, ezért ezt egyenes módon megmondod neki, hogy bocs, de nem téged kerestelek.

2/a.) ezt a srác vagy elfogadja, és akkor mindketten mentek tovább.

2/b.) ezt a srác nem fogadja el, nyomulna tovább, MIRE te letiltod a manóba, probléma megoldva.


Aki nem így csinálja, ott a felsorolt 3 feltételből minimum az egyik nem teljesül.

2016. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!