Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szexet akar vagy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar vagy lehet ebben több?

Figyelt kérdés
Régebben már ismerkedtünk egymással, akkor nem derültek ki szándékot, de időközben lett egy barátnője, aztán felkeresett, de elutasított (én akkor jobban akartam őt, mint ő engem),aztán megint lett egy barátnője, a kapcsolatuk idején is keresett engem hogy beszélgessünk, találkozunk (én ebbe nem mentem bele), most pedig szakítotak és olyan sms-ekkel bombáz, hogy lenne e kedvem MÉLYEBBEN folytatni azt, amit egyszer régebben elkezdtünk (csók volt, kicsi petting még régebben). Azt írtam neki visza, hogy én nem vagyok a kalandok híve, ő pedig erre: pedig nem baj ha jól érezzük magunkat együtt
2016. jún. 23. 17:00
 1/2 anonim válasza:
Hát ha engem kérdezel csak szexet akar. Ha igazán kelleni neki, akkor már régen összejöttetek volna. Most éppen nincs senkije, úgyhogy pont kapóra jönnél. Szerintem hagyd a francba a srácot. F/22
2016. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne legyél lábtörlő. Hagyd. Csak szexet akar. Amikor jó vagy, akkor elővesz a szekrényből...
2016. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!