Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Össze mernétek jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Össze mernétek jönni komoly és tartós kapcsolat céljából egy ilyen szigorú és nem megbocsátó jellemű lánnyal?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, aki már kb. három hónapja nem találkozott a barátjával és emiatt azóta nem is szexeltek. Ezt hallva megkérdeztem tőle, hogy nem fél-e attól, hogy megcsalja őt egy másik lánnyal és félrekefél, míg távol van tőle. Erre azt válaszolta, hogy kizárt, mert még egyszer az életben nem kap meg egy olyan lányt, mint amilyen ő. Saját magát egy 10-es skálán 8-asnak minősítette, míg a barátját csak 4-esnek (szerinte főleg emiatt sem jöhetne össze még egyszer egy vele azonos szinten levő lánnyal).

Azt mondta ez után, ha mégis megcsalná, akkor iszonyatosan hatalmas bosszút állna rajta. Van egy-két ismerős haverja és alaposan megveretné őt, hogy egy életre megemlegesse, mekkora hibát követett el azzal, hogy félrelépett. Aztán a lányt sem hagyná érintetlenül, rajta is bosszút állna. Őt lehet, hogy személyesen verné laposra amiatt, hogy a pasijával dugott.


Egyébként szerintem ez a lány egy bombázó, nekem hihetetlen mértékben tetszik, nagyon kedves és barátságos, jól el lehet vele társalogni, viszont párkapcsolatra barátnőnek még elképzelni se tudnám, mert félnék tőle. Nem is kicsit. Más az amikor csak találkozom vele és kibeszéljük, hogy mi történt velünk azóta, mióta legutóbb láttuk egymást. Ez alatt az idő alatt nem lépnek fel nézeteltérések. De tartósan mellette szerintem nagyon maga alá tudna gyűrni engem.


2016. jún. 24. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen álomvilágban élő emberek, akik azt hiszik, hogy ők a világ közepe és minden a kedvük szerint alakul.

Ilyen helyzetből lehet nagyot koppanni, amikor szembesülnek a valósággal. Aztán már nem tudják visszakapni azt, amire utólag vágynának, de korábban nem tudták értékelni.

2016. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Óvodás szint.
2016. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol lakik ez a lány? Kezdek félni, mert hasonló helyzetben vagyok. :D
2016. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az exem (férfi) vélekedett ehhez hasonlóan rólam, és minthogy ezt én éreztem is, nem kicsi volt az elégedettségem, amikor egy- szerinte(!!!)- rosszabb party miatt hagytam el. A szakítás után érezhetően nem azért volt maga alatt, mert engem annyira szeretett volna és annyira sajnálta, hogy véget ér a kapcsolatunk, hanem bántotta, hogy én szakítottam (meg volt róla győződve, hogy én sosem szakítanék vele, ezt többször is a tudomásomra hozta), ráadásul egy olyan valaki miatt, aki szerinte messze alatta volt, már ami a megjelenést illeti (ezt is mondta, hogy szerinte csúnya pasit választottam. Hát.... Szerintem meg nem :D ).


Csak azért mondom, hogy vannak emberek, aki bizony így látják a világot, és vannak emberek, akik ideig-óráig ezt el is viselik (lásd pl, a jelen példádban is van pasija a nőnek...). Egészen addig, amíg nem találkozik egy "normális" alakkal, aki ráébreszti, hogy mennyivel jobb élete is lehetne valaki olyan mellett, aki igazán értékeli és becsüli. Akkor aztán nagyot huppan a magas lóról, kérdés, hogy mellette gyalogol tovább a realitás talaján, vagy ismét felül rá, és semmi sem változik.

2016. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:

Hány éves?

Kicsit ismerős.

Igen,vannak olyanok,akik ilyenkor woodoozni kezdenek:D

Amúgy nem is akarnék.

2016. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Azt mondta ez után, ha mégis megcsalná, akkor iszonyatosan hatalmas bosszút állna rajta. Van egy-két ismerős haverja és alaposan megveretné őt, hogy egy életre megemlegesse, mekkora hibát követett el azzal, hogy félrelépett. Aztán a lányt sem hagyná érintetlenül, rajta is bosszút állna. Őt lehet, hogy személyesen verné laposra amiatt, hogy a pasijával dugott". -> "hihetetlen mértékben tetszik, nagyon kedves és barátságos,"



:D Jah látom, én nem kezdenék vele. Óvodás szint!

2016. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szomorú, hogy természetesnek tartod, hogy nem lehet kibírni szex nélkül 3 hónapig és erre a természetes reakció a megcsalás. Nem mindenki állat.
2016. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!