Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régóta próbálkozom egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta próbálkozom egy komoly kapcsolat kialakításán, de manapság nagyon nehéz egy megbízható és rendes lányt találni! Ilyen alakkal lehet barátnőm? 25/F

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 22. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te most viccelsz ugye?
2016. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? De ne csak ebből indulj ki. Milyen a természeted?
2016. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy milyen a tested, amíg nem vagy borzalmasan kövér, vagy betegesen sovány. Inkább a jellemeddel, kisugárzásoddal, emberismereteddel lehet gond, ha nem találsz párt.
2016. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
:'D jó vicc volt
2016. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem viccelek! Az arcom direkt nincs kint nem egy Brad Pitt, de azért nem is annyira gáz.. Kapok visszajelzéseket, de végre komolyat szeretnék! Én nyugodt higgadt, család centrikus, sportoló, magára igényes, megbízható fél lennénk! Rengetek energiával, sok helyre elmennék nyaralni vagy csak egy laza wellness hétvége, kirándulni de sajna nem találok erre megfelelő partnert... Ja és nem egy éjszakás kaland ami érdekel.. :) Köszi
2016. jún. 22. 13:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyat keresel akkor miert a tokeletesre gyurt kockas testedet teszed ki alszerenyseget szinlelve hogy vajon ilyen testtel lehet-e part talalni.
2016. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni. Megbízható lányt keresel, de az egyetlen érték, amit kiraktál magadról, az a tested. Mit vársz?
2016. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatot keresel, de mégis a testedről raksz fel képet.. ahha értem.. egy komolyabb kapcsolatnàl a tested csak másodlagos szempont. Illetve nagyon igaz az a mondás, hogy " a külső ami megfog, de a belső ami megtart."
2016. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Pedig már azt hittem látok egy cuki macis testet. Erre nem. :(

Talán próbálkozz kicsit idősebb lányoknál. (2-3-4 év) Azok komolyabbak és nem csak egy bulibanmutogatnidejóJancsikát keresnek.

2016. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, bárki is ő.
2016. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!