Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen típusú férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú férfiaknak jönnek be a külsőleg feltűnően jó alakú, ugyanakkor nagyon intelligens és komoly gondolkodású nők?

Figyelt kérdés
Látszólag ez a kérdés nagyon furcsa, nyilván azt lehet gondolni, hogy mindenkinek. De úgy gondolom, hogy nem ilyen egyszerű. Mintha a férfiak többségében ilyenkor zavart okozna, hogy a külső alapján egy könnyű kalandra számítana. Valóban, nem menekülnek a férfiak az ilyen nők elől, nem lehet, hogy nem is nagyon mernek próbálkozni?

2016. jún. 8. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Óvatosan azzal a nagyon intelligens jelzővel. :D

Mit is takar az nálad pontosan?

2016. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedről eszembe jutott a KFT- Elizabet című száma, amiben azt énekli, hogy "Vagy, ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem."...:D Viccet félre téve, nem értem mi ez a sztereotípia, azért mert egy nő igényes jól néz ki akkor már egyből csak kalandra kell egy férfinak. Szerintem az utolsó kérdésedben benne van a válasz, nem ijesztő egy ilyen szerencsés kombó, csak azt gondolja az ember, hogy olyan elvárásai is vannak az adott hölgynek.
2016. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem a PONTOSAN ugyanilyen tulajdonságokkal rendelkező férfiaknak...Végülis van ugye a mondás:"Hasonló a hasonlónak örül"...Szóval tartok attol hogy AZOK a férfiak, akik "menekülni" szoktak a kérdésben említett nők elöl, azok más kategóriába tartoznak, mint a nevezett hölgyek, úgyhogy nincs mit sajnálni rajtuk...Meg azon a szitun se, hogy nemis mernek próbálkozni ezen hölgyeknél...
2016. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A külsőleg feltűnően jó alakú, ugyanakkor nagyon intelligens és komoly gondolkodású férfiaknak.
2016. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Amikor a feltűnően jó alakú, művelt, intelligens nő számára szimpatikus férfi idő előtt lelép, akkor valószínűleg a férfi vagy külsőre, vagy belsőre nem érzi elégségesnek magát egy ilyen túlságosan is tökéletes nő mellett.


Mellesleg amúgy marha jó, amikor egyre többet olvas az ember, egyre olvasottabb, műveltebb lesz, s megállapítja saját magáról, hogy ő még mennyi mindent nem ismer a világról, mennyire butának számít...

2016. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett: nyilván nem magamra gondoltam. A kérdésre egy 30 éves családtag esete késztetett, aki rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal, és akiről mindig is azt gondoltunk, hogy minden ujjára tíz férfi jut majd - és mégis egyedül él.
2016. jún. 8. 18:56
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezzel a problémával én is találkoztam. Attól függően, hogy hol találkozom az adott férfival változik a reakció.

Akivel a hétköznapokon találkozom, azok tisztelnek, kedvelnek, de próbálkozni egyikük sem próbálkozik. Gondolom azt hiszitek, csúnya vagy idegesítő vagyok, de nem. Még ha nem is hiszitek el. A jól kinéző és intelligens férfiak pedig sajnos sokszor szeretnének butább barátnőt, mert gondolom férfiasabbnak érzik magukat tőle. Van, akitől ezt személyesen is hallottam.

Mivel táncolok, ott is sok férfit megismerek. Na, ők bepróbálkoznak (ezért tudom, hogy nem vagyok csúnya: általában jó kiállásúak szólítanak le), de egy részük csak lefektetni akar, ami nekem nem felel meg, a másik részük meg lelécel, mikor megtudja, mit csinálok, pedig senkit nem minősítek csak foglalkozás alapján.

Így ott tartok, hogy 22 évesen a leghosszabb kapcsolatom 1 hónapos volt. :/

2016. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mikeXxX ***** válasza:
"nem is nagyon mernek próbálkozni " A képlet nagyon egyszerű általában ezeknél a nőknél szintén nagy az elvárás és nem mutatnak érdeklődést csak kevés férfi után na most a többi férfi aki nem kap felhívást keringőre miért akarna játszani ez ennyire egyszerű 95% százalékban én sem megyek oda olyan nőkhöz aki nem mutat érdeklődést irántam a maradék 5% aki meg mégis tetszik nagyon (nem csak kinézet) és azért rápróbálok de itt ha talán összejött 1% akkor sokat mondok lehet !
2016. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5 is Ipiksz ezzel Nagyon egyetertek:-)
2016. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a külseje miatt nem mernek próbálkozni, aki pedig mégis, az nem tud mit kezdeni az intelligenciájával (ez sajnos gyakori az okos nők esetében).
2016. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!