Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti milyen oldalakon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen oldalakon szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni lányokkal de nem szoktam eljárni sehová . Szeretek itthon ülni vagy motoron az utakat szelni. Milyen oldalakat érdemes felkeresni ahol normálisak az emberek? De még fontosabb, hogy ne egy f@sverő gyokér legyen a végén a nagy ő. :)

2016. jún. 24. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tinder kezdetnek jó lesz.

Inkább külföldiek használják szexre, a magyar lányok kevésbé és inkább tényleg randit és valami komolyabbat akarnak.

2016. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én inkább az élőbeszéd híve vagyok 18L


viszont több dolgot nem értek a kérdésedben, lányokat kérdezel és az elején azt írod lányokkal ismerkednél, majd a végén hogy "f@sverő" ergo ez férfira utal...szóval most mivan?

2016. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
:))) #2 hogy értsd attól parázik a kérdező, hogy f...a van menyasszonynak :) de ez benne van mindenütt a pakliban, hogy a végén kiderűl, hogy nem is szőke hanem barna... nem is 22 hanem 48 meg mégsem nő hanem travi :D
2016. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pontosan ahogy az utolsó írta :)

És azért kérdeztem a lányokat mert ők érdekelnek, és az érdekel hogy ők milyen oldalt kedvelnek :)

2016. jún. 25. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az vagy akire gondlolok, hogy vagy, akkor tudnod kell hogy nagyon megbántottál. 3 hét után csak úgy lekoptattál, nem szóltál semmit, bocsánatot sem kértél hogy bunkó voltál.

Remélem a többi lány nem dől be neked olyan könnyen mint én.

Lányok vigyázzatok vele, mert nagyon édes szöveggel próbálkozik és a pofija is cuki!

2016. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó :) szerintem téged valaki más szedett rá :) ez azért mocskoság de sajnos ez meg esik. Igaz hogy cuki vagyok de ez mellékes :D de nem én voltam az a mocskos féreg.
2016. jún. 25. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A telefonodon tinder, a gépeden internetes társkereső oldalak
2016. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De az érdekelne hogy a mai lányok milyen webes társkereső oldalt használnak :)
2016. jún. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!