Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell ugy elutasitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ugy elutasitani egy fiut h ne bantsuk meg?

Figyelt kérdés
Arrol van szo h van egy fiu, neten ismertem meg es talalkoztunk is. O non jol erezte magat. Masnap meg is kerdezte n jarnek e vele, de nekem csak baratkent jott be. Hogy mondjam meg neki h nekem nem ugy jon be? Megbantani nemakarom!
2010. ápr. 13. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyu, van barátom.
2010. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Beviz Elek ***** válasza:
Bocsi, de nem szeretnék veled járni.
2010. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Maradjunk inkább csak barátok. Ez elég kíméletes már amennyire egy elutasítás lehet az.
2010. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Leszbi vagyok, sry, de ha pasi lennék bejönnél.
2010. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem fog neki jólesni, tehát szerintem legyél őszinte...
2010. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pfőőj menny innen..hülye anyád xD
2010. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát sz@r ügy, erre nincs jó recept, de ne légy bunkó és ne légy túl sajnálkozó sem mert mindkettő sértő tud lenni.

Egyszerűen csak légy őszinte és mond ki amit gondolsz.

2010. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki kerek perec és kész éés ne találj ki hulyeségeket mert ugyis levágos és ha rájon akkor még szarabb neki :S 21/f
2010. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak az igazat mondd neki. Úgy korrekt vele szemben. Legalábbis én ennek örülnék a legjobban. Szerintem ez nem bunkóság, vagy hasonlók. Ha pedig ennyitől megsértődik, akkor mástól is megtenné...
2010. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!