Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most tényleg, hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg, hogy a legjobb elutasítani egy fiút?

Figyelt kérdés

Ha kedves akarok lenni, nem érti meg, hogy mi a helyzet. Kifogásokat nem érdemes kitalálni, mert úgy elég kínos helyzetek alakulhatnak ki, és ez senkinek nem jó.

Azt utálják, hogyha a "maradjunk barátok" kicsúszik a szánkon, de ha a lánynak nem jön be a fiú, feltétlenül szükséges megszakítani vele minden előbbi kapcsolatot, és soha többé ne találkozzanak? :S

Mindenki arról papol, hogy mondjuk meg nyiltan kerek perec, hogy nem az esetünk az adott férfiú, hát én ezt kipróbáltam de utána olyan lesulytva nézett ki, hogy teljesen bűntudatom volt, pedig nem kéne, hisz nem lehet meg mindenkivel a kémia, ez csak természetes. Most nem fogok senkivel csak úgy sajnálatból elmenni... De nem is akarom senkinek az érzéseit megbántani, szerintetek mi a legjobb "módszer"?


2010. jan. 7. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
próbáld a jólbevált öszintsséget
2010. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Szakíts vele sms-ben, nekem ált. bejön!! Leírod, hogy megbántott téged (indokot ne írj, légy titokzatos!) s ezt te így nem bírod. Ennyi.
2010. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

2.-nak mert szted ezzel nem bántja meg ?Gondolkodj már.

Ám sztem mond meg neki egyszerűen, hogy nem vagy az esete, de azért még szívesen találkozol vele mint barát, de több ne mvalószínű h történhet.

2010. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
A te bajod,oldd meg!ne másoktól várj tanácsot,de semmiféleképpen se hülyítsd a srácot.
2010. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan megoldás, amitől örülne a szakításnak. Szerintem jól csináltad. Annyit viszont tényleg megtehetünk, hogy nem vagyunk az orruk előtt megnehezíteni a felejtést.
2010. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Én is sms-t javaslom vagy max. msn-t, a léyneg, hogy ne szeméylesen, mert az kellemetlen lehet!!
2010. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az meg megalázó, hogy messziről dobsz neki egy üzenetet és látni sem akarod a reakcióját.
2010. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
"Bocsi, de szerintem jobb, ha csak haverok maradunk. Szerintem ez nem működne."
2010. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
SMS-re szavazok én is. Valami lekoptató szöveget keress a google-n, azt kész. Nem kell mindig a fiúk lelkével törődni, majd megedződnek.
2010. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem jó, ha kimondod a haver/barát szót. Tudjuk, hogy allergiásak rá.
2010. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!