Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem egy olyan férfi, mint ő? A herceg és a köznapi lány esete.

Figyelt kérdés

!! KÉRLEK OLVASSÁTOK VÉGIG, NE AZ ELSŐ SOROK ALAPJÁN ÍTÉLJETEK, MERT A RÉSZLETEKBEN REJLIK A LÉNYEG !! köszönöm


Arról van szó, hogy megismertem egy külföldi srácot. Nagyvilági, mindene megvan, gazdag, jóképű stb. Előre leszögezem, nem én kezdeményeztem és az egész beszélgetésünk, ismerkedésünk arról szólt eddig hogy hárítottam, egyrészt mert nem vagyok aranyásó, másrészt mert túl szép hogy igaz legyen és valami bibi biztos van a dologban. Ő Németországban él, félig spanyol és eléggé nagykutya, pedig még fiatal. Magyarországra sokat jár, mert pénzügyi-gazdasági szférában dolgozik és gazdag magyar privát személyekkel vannak üzletei, illetve van egy cége is itthon. A lényeg, hogy korábban már mondta, az az álma hogy egy magyar barátnője legyen, mert egyszerűen kiábrándult a német nőkből, fenn hordják az orrukat, arrogánsak, mindenük megvan és nem tudnak örülni az apró dolgoknak -elmondása szerint- míg a magyar lányok csinosak, kedvesek, természetesek és ő ezt szereti, mert az olyan lányokat kedveli, akiknek a karakterük természetes és nincs bennük semmi mesterkélt. Pár napja beszélgetünk, ma flörtölt velem és én ezt is elhárítottam, amire meg is jegyezte, hogy nem erősségem a flört. Aztán ebből lett egy komolyabb beszélgetésünk. Mondta hogy küldjek neki képet, mert meg szeretné nézni mennyire vagyok az ideálja (egyébként látott már képet rólam) én erre mondtam hogy úgy érzem magam mint egy húspiacon, ahol ő választ és ez gáz... erre nevetett és azt mondta túlkomplikálom, aztán leírta fekete-fehéren hogy ő úgy gondolja, írás alapján hogy passzolunk és ha ide jönne, szívesen látna, ha minden rendben lenne akkor egyre gyakrabban jönne Budapestre hozzám és utána kitudja mit hozna a jövő, egyszóval megakar ismerni és a végére odaírta viccesen hogy beszélni akarsz a gyerekekről és a házasságról is vagy elsőre elég lesz ennyi? Megírtam neki, hogy ez mind szép és jó, de én nem vagyok egy gazdag lány, átlagos egyetemista vagyok és nem értem mit akar pont tőlem, amikor bárkit és bármikor megkaphat. Erre azt mondta hogy őt nem érdekli a pénzem, hogy gazdag vagyok vagy az utcán élek, a szívem érdekli és az hogy gyönyörű legyek, mert hazudna ha azt mondaná hogy nem fontos neki a szépség. Mondtam, hogy rendben ha ezt akarja és kapcsolatot én nyitott vagyok, de ha megsért... tudattam vele h nem érdekel a pénze és nem egy lány vagyok a sok közül akivel játszani lehet.

Nagy vonalakban ennyi. Szerintetek mire lehet számítani egy olyan férfitől aki ekkora falat? Tényleg nem tudom megbízhatok-e benne és nem is ez zavar.. én találkoznék vele, de nem akarom hogy beleszeressek (mert ehhez tökéletes alapanyag és látszik, hogy van esze) és utána átlegyen cseszve a fejem, vagy meglegyek csalva. Ugyan hogyan érhetné be velem? Arról nem is beszélve, hogy angolul kellene beszélnünk (ő csak pár dolgot tud magyarul) és elég szar jelenleg az angolom, felsülni sem akarok.



2016. jún. 26. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Skypeoltatok? Láttad élőben is?
2016. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

A kommunikációjából ítélve még a legjobb esetben is egy s...fej, aki úgy gondolja, hogy kilóra megveheti a nőket.

Rosszabb esetben pedig leánykereskedő, aki így próbál behálózni.

2016. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Arra kellesz neki, h amikor oesten van eppen, legyen kit dugni. Ennyi. Pont.
2016. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeretnél sokadik párhuzamos csaja lenni, akkor hajrá.
2016. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A legjobbakat kérdező! Látszik, hogy értelmes lány vagy, vigyázz magadra.
2016. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Magyar fiúk pont ezért mennek lengyelországba/romániába/ukrajnába. Az itteni magyar középosztály, diplomás fizetések az ottani lányoknak kőgazdagság.


Magyar barátnőt akar? Hah. Inkább egy olcsó ribit, mert az ottani német nők szemében már eljátszotta az Alejandrót. Német nőkről azt kell tudni, hogy nagyon vagyon alapján házasodnak, puszta érdekből. Továbbá tudnod kell azt is, hogy a német fiatalok elképesztően lusták, inkább dekkolnak és szórakoznak az ottani segélyekből (zirka €1800 pro Monat), mintsem tanuljanak, mert a bevándorlók elvégeznek minden alpári munkát. Ehelyett eljönnek ide, kelet-európába, és feszítenek, mint a császár, mert otthon már nem tudnak, annyira megvetik és lenézik őket, amilyen munkakerülők.


Ilyenben külföldi tartózkodásuk alatt nem szabad megbízni!


Kérd meg, hogy menj ki vele Németországba munkavállalás szempontból, és mutasson be ott egypár barátjának-ismerősének, akiktől több dolgot is megtudhatsz a pasi valódi hátteréről és múltjáról, a saját környezetében. Ha visszakozik, akkor biztos lehetsz benne, hogy egy Swindler az illető, és gyorsan fel fog szívódni, hogy egy másik buta magyar lánynál próbálkozhasson.


Ne dőlj be a csalóknak, kérdezz meg még további németországban élő magyarokat is!

2016. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
# 6: maximum Ukrajnára igaz. A lengyelek már rég megelőztek minket életszínvonalban és lassan már a románok is.
2016. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Valóban kicsit túl szép, hogy igaz legyen.


Annyi rosszról hallani, valaki le is írta, hogy leánykereső. Teszi Neked a szépet, elcsábít, majd elmentek kettesben külföldre... elveszi az irataidat, aztán azt veszed észre, hogy prosti lettél...


Én fenntartásokkal kezelném a helyzetet. Kérdezgess a cégéről. Vagy ha otthon vagy a pénzügyi-gazdasági kérdésekben (vagy egy nagyon közeli ismerősöd), akkor tesztelgessétek. Bújtatva tegyetek el több csapdát a kérdésekben, amik nyilvánvalóan blődségek, aki otthon van ezen a területen, észreveszi majd ezeket.


Nekem eleve gyanús... pénzügyi-gazdasági szférában dolgozik... gazdag magyar privát személyek... van egy cége is itthon... (kérdezz rá, hogy mi a cég neve). nemzeticegtar.hu oldalon rá tudsz keresni névre is... Nem látnék rá nagy esélyt, hogy létezik majd a cég, vagy a NAV nem indított el ellene vizsgálatot. Nem elég, hogy létezik maga a cég... Lehet, hogy csak pénzmosoda, interneten már nagyon durván magánszemélyként is utánatudsz nézni, nagyon sok információ publikus minden bejegyzett cégről:

- alapító tagok

- tevékenységi körük

- alapító tagok lakcíme!!!

- melyik banknál nyitották a folyószámlát

- stb


csak tudni kell keresni


Egyébként okosnak, megfontoltnak tűnsz, kellően bizalmatlan, ez jó jel. Ha meg történetesen minden igaz és legális, amit írt, csak növeli a belső értékedet, hogy ennyire körültekintő vagy. Mellesleg szépen bizonyítod, hogy érted biciklizni kell... :)

2016. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem egy herceg, ne nevettess már. A 3-asnak van igaza.
2016. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nagyon óvatos lennék ezzel a "herceggel"..Nem minden arany, ami fénylik.

41/N

2016. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!