Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi randin azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi randin azzal hárít, hogy törölte magát facebookon, azért nem találom én meg az ő profilját, akkor mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz kérdés. Csak találgatok, de nem elképzelhető, hogy talán törölte magát? Tényleg nem biztos, de azért van benne logika.
2016. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha már most megkérdőjelezed a kijelentését, akkor mi lesz majd később?


Mi van, ha tényleg igazat mond és nem hárít, ahogy te állítod és csak te fantáziálsz sokat? Erre nem gondoltál?


Van valami oka, hogy megkérdőjelezed a kijelentését?

2016. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
ui.: háttér: talán mert nem fb-on éli az életét :)
2016. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit hárít?

Ha nem találod a profilját, akkor az leginkább azért van, mert nincs. 5,2 millió magyar felhasználó van, szóval miért volna ez hihetetlen?

2016. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

arra nem is gondolsz, hogy TÉNYLEG törölte a profilját?

Kérdező, talán azt gondolod, hogy már nem is lehet (pár)kapcsolatban lenni olyan emberrel, aki nincsen fent a fácsén?


Pl én újévi fogadalomként töröltem a profilomat, egyáltalán nem hiányzik.

2016. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Haha, nekem sincs profilom facebook-on.

Jaj-jaj, mit rejtegethetek vajon a háttérben?:OO


"Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás"

2016. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 opened paradise ***** válasza:
64%

6-os

Aki nem létezik,nem rejtegethet semmit sem!:D


Hagyjad,jobb lesz neki így.

2016. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok fent fb-on, ezért csak találgatok, de az a cucc nem úgy mûködik, hogy ha rákeresel egy létezô profilra, akkor a keresô kiadja?

Tehát ha nem adja ki, akkor ezek szerint tényleg nincs fent.


Vagy akkor mi a kérdésed?

2016. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ha tényleg nincs fent, akkor mi van? Attól, hogy nem pakol ki minden intim részletet (pl. egyedül van a fotókon, nincs kitéve, hogy "kapcsolatban"/"egyedülálló" stb.), még lehet valakije, szóval a fb abszolút nem megbízható ilyen téren, ha ezért akartad átnézni az adatlapját. Egyébként meg én is jártam úgy, hogy nem találtak meg az évfolyamtársak, amikor fel akartak venni egy zárt csoportba, tehát kár előre gyanakodnod, és Columbót játszanod.
2016. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Például az is lehet láthatatlanra tette a profilt nem ismerősök számára, nehogy rá tudj keresni hogy kapcsolatban van. Mert ugye kapcsolati státuszt megszűntetni nem tudja hogy a párja ne vegye észre.

De az is lehet semmi ilyen nincs a háttérben mert én is akartam már törölni magam.

Ha biztosra akarsz menni várj a szexel és csak randizzatok.

Kiváncsi vagyok egyébként, majd a végkimenetelt írd már le.

2016. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!