Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nem gond ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem gond ha egy randizós pasi 2 szexkapcsolatot is ápol, miközben veletek randizgat?

Figyelt kérdés

2016. jún. 27. 22:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
De igen, gond. Amíg ezeket nem zárod le, addig velem max. barátkozhatsz, ennél tovább nem lépünk. Én megértem, hogy vannak igényeid, nem fájlalom a fejem, de cserébe talán elvárhatom, hogy ne másokkal éld ki, ha velem kezdesz, hm?
2016. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az első randi után nem lenne több egy ilyen emberrel, miután kiderül, függetlenül attól, hogy amúgy mennyire érdekelt volna. Szabadni szabad, csak velem akkor ne akarjon kapcsolatot egy ilyen ember. :-)
2016. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gond, ha már a randipartnereddel komolyabbá válik a dolog, mivel akkor az a fair, ha dobod a szexpartnereket.

Viszont amíg csak így randizgatsz, meg keresed a nagyŐt, nem mondom azt, hogy ez az általános, meg normális, de mondjuk azt, hogy belefér...

2016. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Mivanveletek? ***** válasza:
44%
Meg is érdemlitek egymást a két édesvizi büdösgyökér szexpartnereddel együtt...
2016. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
34%
Gond, konkrétan kizáró tényező. Részemről a partnereidnél azért nem gond, mert ők nem potenciális partnerek számomra, így azt csinálnak amit akarnak, de ha pasi lennék, akkor velük nem akarnék összejönni.
2016. jún. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
33%

A nők és a jó öreg kettősmérce. :D

Nem rég egy srác panaszkodott,hogy kiderült,a lány akivel randizik,közben más palival is randizgat,erre le lett hurrogva,hogy mi köze hozzá,még nem a barátnője.

2016. jún. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
53%
De gond. Én nem szeretnék olyan pasival randizgatni, aki épp 2 nőt is dugaszol az unalmas óráiban. PFF!
2016. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
59%

Nekem a randizgatás nőként nem azt jelenti, hogy szex is van, szóval a szex az már nem randizgatás, hanem több. Nincs itt kettős mérce. A férfi is randizgathat több nővel, amíg nincs egyikkel sem testiség, csak ismerkedés, beszélgetés, de amint valakivel már eljut a testiségig, onnantól ne legyen több egyszerre. Nekem az első csóktól indul egy kapcsolat, de lehet, hogy másoknál ez még semmit nem jelent. Nálam azért számít, mert nálam a testiség érzelmi alapú, szóval akivel már eljutok a csókig, ahhoz már valamiféle plusz érzelmek kötnek, és onnantól a többieket leépítem.

Van, aki nyitott szexkapcsolatra érzelmek nélkül, legyen, de én nem ilyen vagyok, szóval számomra egy párkapcsolat az 2 emberből áll, és nincs mellette más is. Az iskolában gyerekkoromban még azt tanították, hogy egy pár az két összeillő valami, egy pár zokni, egy pár kesztyű, 2 összeillő darab, és nem több. Nem tudnék komolyan tervezni olyan emberrel, aki szexkapcsolatokat tart fenn. Akkor mellettem is csinálná a hátam mögött, ha valami nem működik a kapcsolatunkban, miközben kényelmesen fenntartaná a kapcsolatunkat is.

2016. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

ma 04:06

A randizgatás, meg a szexkapcsolat miért lenne ugyanaz? Hol van kettős mérce? :D

2016. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
48%
Nem gond, csak én nem leszek ott a randin. xD Vagy szexkapcsolat, vagy randi. Én csak olyanokkal kezdek akikkel komoly kapcsolat alalkulhat, aki komolyan gondolja, az ne szexeljen mással. Nem járok állatokkal akik ennyi ideig nem bírják ki.
2016. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!