Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a scrácról, aki így próbál megszerezni/megtartani egy lányt?

Figyelt kérdés

1. Megpróbálja kideríteni a lány érdeklődési körét/erősségét - kiműveli magát belőle, és ha azokban a témákban tud valamit, amit a lány nem, élvezettel magyarázza el, amit a lány nem tudott. "Ezt te nem tudtad?" (pl: a lány versenyszerűen fut, maratont is futott, a srác elolvas mindent a híres futókról, majd előadást tart róluk)

2. A lány gyengeségeit kideríti és az együtt töltött idő alatt megpróbálja "kitanítani" belőle. (pl. a lány rossz matekból, és a fiú mindig leül vele kérés nélkül, és elmagyarázza, amit nem ért)

3. A srác a saját erősségeire épít (pl: barkácsolás, túrázás, gitározás, történelem, sport... stb.) és abból próbálja kitanítani a lányt pl: ha szerelő, akkor elmondja a lánynak, hogy a lány autójának milyen hibái vannak.

4. Zavarba jön, ha a lány "partner" valamiben, azaz hozzá tud szólni a témához vagy esetleg jó az erőnléte/állóképessége, netalántán még többet is tud, mint a srác.

5. Zavarba jön, ha elveszít egy vitát a lánnyal szemben.

6. Zavarba jön, ha a lánynak valami "kiemelkedő dolga" van (pl: pénzes szülők, doktori, gyönyörűszép külső, híres rokonok/ősök, jó végzettség, külföldi élmények)

7. Bár elismerően beszél a lány sikereiről, azt mondja, hogy büszke rá, mindig tereli róla a témát, mind a lány sikeréről, mind a területről, ahol a lány sikeres volt. (Pl: a lány jól sakkozik, versenyeket nyer, és a fiú csak azért se sakkozik vele)

8. Nem csinálhatnak olyan programot, amiben ő a kevésbé jó (pl: sport)

9. Igyekszik lefoglalni az idejét, és féltékeny lesz, ha a lány mással találkozik (lánnyal/fiúval/szülővel/rokonnal/munkatárssal), illetve keres egy új hobbit.


2016. jún. 28. 10:22
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*srácról, elnézést
2016. jún. 28. 10:22
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen srac nem fogja tudni megszerezni, nemhogy megtartani a lányt. Ez gaz. Kinek kell az, hogy hangsulyozzak, miben vagy te rossz, bena. Úristen.
2016. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De a stílusa sosem bunkó vagy agresszív.
2016. jún. 28. 10:32
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez úgy jön le, mint egy zsarnok, versengő ember, aki mindenképpen jobb akar lenni a barátnőjétől és minden baja van, ha olyan tulajdonságai vannak a nőnek, amit nem tud űberelni... Senki sem fog foglalkozni ezzel a sráccal.
2016. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

És ha a srác mellette iszonyat kedves, és folyton meglepi a barátnőjét valami ajándékkal? Szóval van neki ez a kedves, félénk kiállása.

Így ez nem megtévesztő? Mert mondjátok, hogy ilyen sráccal egy lány szóba se állna. Pedig van ilyen, csak "báránybőrben".

2016. jún. 28. 10:36
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedvesen beszél is szarul tud esni, ha valaki mindég csak jobb akar lenni, mint én. Pl, versenyszerűen maraton futok, oké elismerem, hogy vannak nálam jobbak is, de ugyan, kit érdekel, hogy egy 30 éve élt maratonfutó milyen aranyérmeket nyert és hol, mikor ment wc-re.

Pláne, ha ő is elkezdene velem futni és mindég leakarna körözni. Kedves hangnemben is le lehet építeni az ember önbizalmát, ha folyamatosan azzal példálóznál, hogy ez a futó mennyivel jobb, stb.

2016. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Kezdetnek jó, mert a lányok olyan pasit keresnek, aki jobb náluk, de ha külsőre nem jön be a lánynak, akkor minden hiába.
2016. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
És nem tör-zúz, nem lép le (semmi bunkó dolgot nem csinál), csak magába zárkózik, megszeppen, és onnantól kezdve tudod, hogy azt a témát nem hozhatod fel vele szemben, mert láthatóan szorong.
2016. jún. 28. 10:38
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz, gyűlölöm az ilyet. Az jó, ha érdekli a hobbim, esetleg olvasgat róla, de hogy mindenáron jobb akarjon benne lenni nálam, azt nagyon nem viselném. Főleg, hogy rohadtul látszik, nem azért csinálja, mert őt nagyon érdekli, és önmagáért teszi...

Szeretem, ha a gyengeségeimet segítenek fejleszteni, de csak kérésre, ha engem érdekel, nem azért, hogy a másik fitoktassa a tudását. Az is jó, ha beszél arról, amiben ő jó, szeretek minél több dologról tanulni legalább minimális szinten, de ne akarjon kitanítani, ha érdekel, megkérdezem, és ne nézzen hülyének.

Na, az viszont minden szinten nonszensz, ha zavarba jön attól, hogy valamiben jobb vagyok... Vitázni és érvelni messze jobban tudok a páromnál (nem veszekedés, hanem valódi vita a szó legnemesebb értelmében), mégsem jön zavarba vagy érzi magát kevesebbnek tőle, ő máshoz ért messze jobban. És örül, ha hozzá tudok szólni valamihez, mert ő partnert keres, nem valakit, aki felnéz rá és az egóját simogatja. Az meg, hogy ne lehessen olyan programot csinálni, amiben jobb vagyok... Ha nem szereti azt a dolgot, akkor nincs gond, de ha azért, mert jobb vagyok... A féltékenységet minimálisan sem tűröm el.

Azt pedig szánalmasnak találom, hogy tereli a témát arról, amiben jobb vagyok... Magától elveszi a fejlődés lehetőségét, engem pedig megsért.

Az ilyen menjen inkább, és kezdjen valamit a kisebbségi komplexusával...

2016. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Sosem jarnek ilyen sraccal, utalom az ilyen tipusu embereket, ahogy elottem is mondtak, zsarnok es versengo, egy parkapcsolatban nem ennek kene a fontosnak lennie.
2016. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!