Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várják el a nők, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy a pasi tartsa életben a randit?

Figyelt kérdés
Amikor a pasi, megelégelve az időhúzást, egyoldalú határozattal elküldi a nőt, a nő erre föl elkezd értetlenkedni, és toporzékolni, hogy hát az nemúgy van, mert ő is ember, hogy csak úgy kiadják az útját.

2016. jún. 29. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyoldalú határozattal. 😂 Egyébként az tipikusan a szar randinak az ismérve, ha "életben" kell tartani.
2016. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Olyannal kell randizni akivel tudsz beszélgetni, akivel kölcsönösen vevők vagytok egymásra.
2016. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Miért randizol olyannal, akivel nem működtök? Oké, kezdőként én is elkövettem ezt a bakit, és randiztam nagyon unalmas, határozatlan srácokkal is, de aztán megtanultam az ilyeneket már a randi előtt felismerni, ha valakivel nem passzolunk. Most max. azért kapok megjegyzéseket, ha valakivel nem beszélgetek, vagy nem találkozom, és elutasítom, de inkább ez, mint 1-1 rossz randi.
2016. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Mert a pasi már 5 másodperccel a megismerkedés után tudja hogy megdugná-e a nőt vagy sem.

A nő viszont gyakorlatilag a farok behatolásáig bármikor meggondolhatja magát (és sajnos meg is szokták sokszor).


Ezzel tudat alatt a férfi és a nő is tisztában van. Tehát a randik és az ismerkedés ha így nézzük nem szól másról, mint arról hogy a férfi meggyőzze a nőt.

2016. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az "tartsa életben" a randit, akinek a randi eredetileg is az ötlete volt. Már nem azért, de ha valaki meghívja a másikat bármire, akkor vállaljon is felelősséget azért, hogy legyen is meg, amit ígért. Ha meghívom egy haveromat egy sörre, akkor is magától értetődő, hogy én fizetem a sört, és hogy azért hívom meg, mert van számára mondanivalóm. Ha egy lányt hívok meg randira, akkor dettó ugyanaz az elv.


Az már más kérdés, hogy lány hívhat-e fiút randira. Speciel szerintem igen, én ebben modern szemléletű vagyok, -- és EBBEN AZ ESETBEN a lány a felelős azért, hogy az legyen, amit a meghívással kimondatlanul is megígért.

2016. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Kár olyannal erőltetni a randit, akivel láthatóan nem vagytok egy hullámhosszon.

Van, akivel alig tudok 1-2 mondatnál többet beszélgetni, pedig lehet, hogy szimpatikus lenne, van, akivel meg úgy bele tudunk lendülni az akármilyen témáról való társalgásba, hogy nem lehet lelőni :D Ez nem szemétség, nem direkt van így, egyszerűen van, akivel nem működik, ennyi.

2016. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Komolyan mondod? ***** válasza:
94%

Az már rég veszett ügy, ha egy randit életben kell tartani...

Ha kölcsönös a szimpátia, érdeklődés, akkor ott a témák is jönni fognak magától.


Voltam már én is olyan randin, ahol én dumáltam végig az egészet. Jobb esetben kaptam néha-néha pár nem tudomot, igent és nemet is.

Én megértem az olyan embereket, akik kevésbé beszédesek, engem az sem zavar, mert akkor majd beszélek én többet.

Az igyekezet hiánya már nagyobb baj.


Nem, nem várjuk el. Vagyis én a magam nevében tudok csak nyilatkozni.

"Amikor a pasi, megelégelve az időhúzást"

Miért kell odáig várni, hogy megelégelj valamit? Szólhatsz ám a lánynak, hogy:"Anyukám nagyon szimpatikus vagy, de érdeklődhetnél egy kicsit, ha pedig nem vagy rá képes, mert nem szimpatizálunk, akkor köszönjünk el egymástól."


Ezt nem rád mondom kérdező, de egy-két ember valami iszonyú életképtelen és ennek tetejében még túl is komplikálja az életet.

2016. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A randit két embernek kell életben tartani.

Szinte repül az idő ha izgalmas a randipartnered.

Az első lépést viszont a férfi tegye meg....engem így nevelt az anyám. Igaz az meg nem tegnap volt.😁

2016. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!