Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hát bolond ez a srác vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát bolond ez a srác vagy csak egy második Casanova?

Figyelt kérdés
Elég bohó egy helyzet. Van egy fiú, velem egy idős és nem tudom őt hova tenni. Még nem volt köztünk semmi. Ki merem jelenteni hogy bármilyen nőt le tudna venni a lábáról. Valahányszor közelebb kerültünk egymáshoz felbukkant egy bizonyos harmadik, akit szintén elkezdett szédítgetni. Utánna mint egy rossz gyerek lesütött szemmel visszatér mindig hozzám szelet csapni, viszont velem sokkal kimértebb mert ezekután tartózkodom tőle. (elnézést a kijelentésért de mindenki aki ismer minket azt állítja hogy az ő női megfelelője vagyok, csak komolyabb, tehát leveszem a lábukról a pasikat de nem szórakozom velük) Huszonévesek vagyunk és csak lesek hogy, hogy lehet valaki ekkora gyerekes szoknyapecér. Meg lehet az ilyen fiúkat csípni egyáltalán?
2008. szept. 27. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is meglehetett :D
2008. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
meglehet, de ha miközben téged széditett más nőnek is csapta a szelet kötve hiszem, hogy ha kikezdenél vele nem tenné, sőt!!!
2008. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tesztoszteron tömeg
2008. szept. 28. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!