Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Linkelnétek képet srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek képet srácok milyen nőt várnátok első randira komoly kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Szóval a ruhastilus is érdekelne, meg haj szín, hossz, esetleg ékszerek vagy cipő, meg amit fontosnak tartotok.


Én fotomodell voltam és elmentem randira kb mint az átlag, de mintha a szimpla diáklányos szolid style nem jönne be a pasiknak...


2016. júl. 3. 23:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Es direkt azert csináltam hogy ne a kaland jusson a másik eszébe.
2016. júl. 3. 23:51
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
A diáklányos szolid style az egyik zsánerem. Amúgy az elegancia híve vagyok, de ne kosztümre gondolj, biztosan érted. Ízlésesen, könnyeden de elegánsan.
2016. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Ez az öltözködés tetszik


[link]


De amúgy bármi tetszik, amitől nem tűnik közönségesnek a lány

2016. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

[link]


Bár egy kicsit sok a ruha.

2016. júl. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2016. júl. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kb ilyesmiképp jelentem meg csak leggings nélkül és váll alá érő haj

[link]


Jöhetnek még képek vagy leirások is

2016. júl. 4. 07:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én ezt nem tartom annyira diaklányos szolíd style-nak. Szeretem az egyszerűbb öltözéket, vagy amit először linkelt valaki, az is jó. A második, a fekete fehér az túl elegáns.


Személy szerint rühellem az ékszereket, ha nincs rajtad rgy sem, az nálam az ideális, bármi más csak ront a dolgon.

2016. júl. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ez saját vélemény, de nekem annyira nem jön be ez a forrónacis viselet, randin. Mindennek meg van a helye, ennek is, úgy hívják, hogy strand. Ez olyan, mintha én hálós rövid gatyában mennék randira. Nekem ha most lenne randim, a dög meleg ellenére törekednék arra, hogy elegáns legyen. Mondjuk egy barna térdig érő rövidnadrágot, meg egy hosszú ujjú, de feltűrt inget vennék fel. Szerintem sokkal jobban járnál ilyen (végén linkelem) lenge nyári ruhával. Másrészről ez a forrónaci nagyon ingoványos talaj. Mert oké, megnézem ezeket a lányokat, nem is ribizem le őket emiatt, de azért randin eléggé furcsállnám, ha valaki ilyenbe jelenne meg. Még egyszer mondom, strandon oké, de ne keverjük az utcai viseletet a strandossal, pláne ne a randissal.

[link]

2016. júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Részemről nem a hajszínén, hajhosszán, öltözködésén, ékszerein, cipőjén múlik, hogy hosszútávú kapcsolatot akarok tőle vagy sem!
2016. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!