Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért pont élményfürdőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont élményfürdőbe szeretne menni az első komoly randira?

Figyelt kérdés
Munkatársi kapcsolatban vagyok egy lánnyal. Persze többször is beszéltünk már. Úgy tűnik, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak. Meg említettem neki, hogy mi lenne ha egyszer elmennénk valahová ketten. Egyből azt kérdezte, hogy én most Őt randira hívom. Mondtam, hogy igen. Mivel sietett azt mondta, hogy este megbeszéljük a részleteket. Este felhívtam telefonon, hogy akkor tényleg lenne-e kedve elmenni valahová. És ha igen akkor, hova. Az mondta, hogy mi lenne ha elmennénk egy élményfürdőbe, de ha nekem nincs kedvem vagy máshová szeretnék menni akkor neki mindegy hogy hová megyünk. Kicsit fura volt, hogy első randira egy élményfürdőbe megyünk, nem egy étterembe vagy kávézóba. De bele mentem, hisz jobban meg szeretném ismerni. Miért pont az élményfürdőt választotta?
2016. márc. 6. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Mert lusta és összeköti a kellemeset (a randit), a hasznossal (tisztálkodás).
2016. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Le fogja csekkolni, hogy mekkora a peniszed furdogatyan keresztul, es eldonti, van-e ertelme folytatni veled.


Trust me, I'm a girl.


23L

2016. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért hívták régen Hajdúszoboszlót, gólyavárosnak...
2016. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ezen a furcsa. Én is szívesen mentem volna elsőre ilyen helyre, de senki se így hívott el. 25L
2016. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen volt élményfürdőben, szereti, unja már a kávézókat, stb...
2016. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi ezen a furcsa?

Megmondta, hogy neki ehhez van kedve, de ha neked nem okés, akkor mondj más programot.


Volt olyan pasi, aki engem már rögtön Wellness hétvégére akart elhívni.


Teljesen mind1, hogy hol randiztok. Ha megvan köztetek, aminek meg kell, akkor az egy élményfürdőben is meg lesz, nem csak egy kávézóban.

2016. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!