Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Milyen a kedvenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Milyen a kedvenc szemszínetek egy pasin? Magas vagy alacsony? Vékony, kicsit husis de izmos, husis pasik jönnek be? Az kizáró ok ha szeplős?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 17:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.. :P

Kék szem,vagy zöld,mindenkép világos szemű legyen számomra.Husis,de izmos és nem kizáró ok az,hogy valaki szeplős,aranyos is tud lenni 1-1 srácon. :)

18/L

2010. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Barna szemek! Olyan mint a törököknek van! Azt imádom.

Szeretem az izmos pasikat, de nem a halálragyúrt izomagyúakat, hanem csak ízlésesen. Nálam legyen kicsit magasabb, de ne túl magas. A szeplő nem kizáró ok.

De mondok még valamit az ideálom leírásán kívül:

Annak ellenére, hogy milyen pasik jönnek be nekem, a párom kék szemű, közepes testalkatú, velem egyforma magasságú.

:D

2010. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
barna szem, kicsit husis, de izmos, seplő nem jön be, mert általában a vörös srácok szeplősek, és ők nem jönnek be:( azért mindig vannak kivételek, csak szeplő nem kizáró ok;)
2010. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szem mindegy, csak legyen. Magasság: 170-190 cm. Kicsit husis, de izmos. Szeplő jöhet.
2010. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

sztem ez olyan dolog hogy valaki azt vallja hogy neki aztán csak kékszemű szőke pasi kell, aztán találkozik egy barna szemű barna hajúval és beleszeret:D nem ezen múlik...személy szerint nekem a barátom jön be...195 centi, átlagos testalkat, zöld szem, világosbarna majdnem szőke haj nem rövid és nemis hosszú haj xD

17/l

2010. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Am nem csak a vörös pasik szeplősek.én barna vagyok és van szeplőm.
2010. ápr. 14. 17:55
 7/22 anonim ***** válasza:
Magas, kék szemű, fekete hajú, és izmos (nem túlzásbavitt módon, csak szépen kidolgozott legyen) az álompasim:D
2010. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Magas, barna szemű,barna hajú,kicsit duci!Mondjuk 170 cm és 65 kg.
2010. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
barna, magas, kicsit husis, de izmos. a szeplő ha nem társul hozzá vöröshaj, (írtad, hogy nem) akkor aranyos lehet. de nem tartom nagy dolognak..
2010. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szemből csakiscsak a barna. Nem diszkriminálom a kék szeműeket, de nálam sosem tudnának labdába rúgni.

A magasság tökmindegy, én 160 centi vagyok, nálam nagyjából mindegyik fiú magasabb, tehát teljesen mindegy.

Én a vékonyra voksolok, nem szeretem a kigyúrt állatokat.

A szeplő tökre aranyos.

2010. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!