Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Milyen a kedvenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Milyen a kedvenc szemszínetek egy pasin? Magas vagy alacsony? Vékony, kicsit husis de izmos, husis pasik jönnek be? Az kizáró ok ha szeplős?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 17:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem csak a vörösek szeplősek, de nagy részben igen, azért írtam, hogy tisztelet a kivételnek, mert aki barna hajú annak nem lehet olyan sok hogy már gusztustalan:D biztos tud
2010. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
biztos tudjátok mire gondolok, amikor már az egész arca vörös:D, am jöhet a sima szeplő:) ja és vmeik kommentező írta, hogy neki a 170cm, 65 kiló husis jön be, nem akarok egyáltalán beszólni, de szerintem az nem husis, főleg egy fiúnak(fiúk izmosabbak alapból, és az izom nehezebb. kicsit husis számomra a 170cm-hez minimum75-80kg.tleg bocs:)
2010. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Kék vagy zöld:) de egyébként a barna sem kizáró ok de főleg a kékért meg a zöldért bolondulok. magas, legalább 180, de inkább több, és mindenképp vékony, maximum egy kicsit izmos. Hajszín lehet bármi, csak hosszú haj legyen, a szeplő meg aranyos! 21/L
2010. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

muhahaaa, mennyi kérdés egyszerre DD:

de azért vagyunk itt hogy válaszojunk, nemigaz?:D

nekem a sötét szeműek tetszenek.. a szép sötétbarna vagy fekete szemektől nekem összecsuklik a lábam is*-* 171,5 centi vagyok, azért egy kicsit legyen nálam magasabb:DD minimum 3 centivel:D kicsit husi de izmos *o* és ha szeplős? ha jól áll neki, miért ne?:P

2010. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

a szem az madjnem mindegy csak ne legyen oylan nagyon kék *.* attól megvakulok =]

vékony és közepes ne elgyen cosnt és bör és ne, de végülis a z tök mindegy csak ne legyen 120 kg=) a lényeg h van stilusa. :D:D

2010. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

akkor ezek szerint lenn egy kis esélyem pár lánynál:D

kék szem,kicsit husis de izmos,190 fölötti magasság:D:D

2010. ápr. 15. 13:17
 17/22 A kérdező kommentje:
és szeplős+barna haj:D
2010. ápr. 15. 13:19
 18/22 anonim ***** válasza:

És tényleg igaz.:) Az álompasim a szőke félhosszú haj,kék szem,175180 közötti magasság és husosan izmos.

Ehez képest a párom barna szemü,barna rövid hajú(van amikor kopasz) 190 centi és soványka. :D Nem számít a külső mindenesetben.Ahogy mondani szokták a külső megfog a belső megtart.Nem tudom mi fogott meg benn,de már 2 éve boldogan együtt,pedig 10 év van köztünk. :D

Szóval no para,bejön sok csajszinak a Te külsőd. :) (többek között,ahogy leírtad nekem is :D )

18/L

2010. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
mindegy a szemszín, inkább a tekintet számít nálam :) nekem a magas srácok jönnek be...:) ne legyen langaléta, de ne is legyen alacsony, kicsit husis de izmos. és a szeplő nem kizáró ok. szerintem a vörös pasik úgy cukik hogy szeplősek:) ... és egy barna hajú fiúnak is simán jól áll a szeplő szerintem :)
2010. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

nagyon sápadt bör,gyönyörü mély barna szemek v vmi olyan ami megfog ami olyan szép hosz szinte vezet, fekete v barna fülalatti haj v vmi egyedi haj nem emos v vmi divat haj imádom ha pasi egyedi, szép vonásai legyen meg arányos az arca pld ne xxl orr.. a teste vékony de ne csontkollekcio és legyen magas..stilusban is az egyedit szeretem pld ha egy pasi infben van akkor megbolondit de ne elegánsan ..egyedien épitse föl a stilusát ...hosszukabát is jöhet pld szüre jo kis sállal...utálom a mai fiukat semmi stilusuk legtöbjuknek kivágott rozsaszin fölsö,csőgatya ,női rövid szörmés kabát egyik fülükbe fülbevaló törnacsuka olyan stilusu mint a nöknek...fujj

16/l

2010. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!