Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel a neten ismerkedtem meg. Még nem találkoztunk egyszer sem. Nem egy városba lakunk, kb 70 km-re egymástól. Én nagyon kedvelem őt, és tetszik kivülről, belőlről. De nem tudom hogy ő igazából hogy tekint rám, mit gondol rólam.Mit tegyek ebbe a szituációba?

Én többet szeretnék mint barátság. Bár nem tudom minek nevezhető ez, hisz még nem is találkoztunk.

Ti mit javasoltok erre a helyzetre? Esetleg tapasztalból mit tanácsolnátok?


Kérlek titeket értelmes válaszokkal tiszteljetek meg. Köszönöm szépen! :)



2016. júl. 4. 21:22
 1/6 A kérdező kommentje:
*21f és 19l
2016. júl. 4. 21:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ebben a mai technikaorientált világban ez túlzásnak tűnik, de mi lenne, ha mondjuk személyesen találkoznátok? Hívd el kávézni, sütizni, sétálni, vagy elmegy, vagy nem. Ha akar tőled valamit, és nem beszari/hazug, akkor el fog menni. Mondjuk ez még nem biztosíték arra, hogy ő is többet akar, lehet, hogy "csak" baráti találkozó lesz belőle, de egy próbát megér.
2016. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is találkozz vele személyesen. Megpróbálhatod az élőben megfigyelt reakciói alapján kikövetkeztetni ő mit is szeretne, de szerintem az a legegyszerűbb ha megmondod neki még a találkozás előtt, vagy esetleg a találkozó végén, hogy felőled ez akár több is lehetne mint barátság. Elrontani nemhiszem hogy ezzel el tudnád, hisz ha ő is így szeretné örülni fog neki, ha meg nem szeretné azon se változtat de legalább fölöslegesen nem reménykedsz.
2016. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia:)

Először is nagyon fontos, hogy találkozz vele személyesen is és úgy ismerd meg. Az internet csalókás lehet.. nekem is van néhány ismerősöm akik teljesen másképp viselkednek a neten, mint élőben:)

Hívd el randizni, vagy csak simán lepd meg, ha tudod hogy mikor-hol van:) Ha látod a reakcióján hogy örül, még jól is elsülhet a dolog.

Sok sikert kívánok neked, remélem összejön!:)

2016. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!


#3 Köszi... remélem majd jól sikerül :)

2016. júl. 6. 10:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért természetesen várom még a további válaszokat, minden választ, véleményt szívesen fogadok. :)
2016. júl. 6. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!