Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik azért járnak drágább helyekre, hogy gazdag férfit szerezzenek maguknak?

Figyelt kérdés
Pl. BoB és társai szintű helyek.
2016. júl. 4. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
vannak, de azok olyanok is...
2016. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem van ilyen barátnőm, ja.
2016. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Van több ilyen volt osztálytársam is. Az egyik Dubaiban van, a másik Angliában, a harmadik Amerikában. Mindegyik egy gazdag fszi oldalán, akivel egyébként egy darab közös képe nincsen, csak magáról posztolgatja a képeket.


Már régen is finanszíroztatták magukat.

2016. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha ez nem jön össze az illetőnek? Akkor 10-100 ezrek bánják mert nem térült meg a befektetés? Komolyan képes valaki azért inni egy pohár bort 1-2 ezer forintért ilyen helyeken, hogy vagy összejön a gazdag pasi vagy nem? Aztán ha nem jön össze, akkor másnap/következő hétvégén ugyanez...
2016. júl. 5. 22:43
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Az ilyen lányok tudják, hogy kell fegy imprózni lol.
2016. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol, kitöröltem a felét. Szóval: Az ilyen lányok tudják, hogy kell felszedni egy pasit, nem a rakás szürke szerencsétlen típus megy imprózni.
2016. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze értem, de ha ő szedi fel az elég átlátszó. Ezért gondoltam, hogy inkább csak jár ilyen helyekre, aztán vagy észre veszik, vagy nem.
2016. júl. 6. 12:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Tényleg azt hiszed rólunk nőkről, hogy nem vagyunk képesek olyan szituációt teremteni, amiben a férfi csíp fel minket? :)

(Nem szoktam ilyen helyeken bulizni, nem is utazok a gazdag pasikra, de bármikor úgy alakítom a szituációt, hogy úgy tűnjön a másik tette az első lépést. Sunshine-nak meg igaza van, ezek a csajok ügyesek és ők is pontosan tudják mit csináljanak. Nem a szürke kisegerek játszótere.)

2016. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy csoporttársam, aki nem volt annyira jómódú azt látta a többi csajtól (akiknek mindnem legalább egy medence van a házukban) hogy "jó" helyekre mennek. Velük nem volt olyan hogy nem volt pénz. Ha pedig másik "csóró" csajjal ment, akkor vittek magukkal egy másik csoportársat, pasit, aki nem keresett annyit, de kifizette a lányok italát, majd szétszéledtek. Csóri csávó meg azt se tudta mi van. Vagy már a bejáratnál cigizgetnek, beszélgetnek, amíg wegy pasi be nem hívja...
2016. júl. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Micsoda praktikák... És sikerült nekik gazdag pasit szerezni?
2016. júl. 8. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!