Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nok miert mondjatok, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok miert mondjatok, hogy nem a gazdag, bekepzelt pasik jonnek be amikor ugy van?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt olvasom,hallom. De ez egyaltalan nem igaz ,elmentem ugyanarra a helyre az egyik alkalommal teljesen atlagosan,szerenyen,visszafogottan a masik alkalommal viszont draga ruhakba,oraba,elegansan,bekepzelten. Mindket alkalommal megprobaltam flortolni,az elso esetben a szolid,atlagos pasi szerepeben nem sok sikerem volt. Viszont a nagykepu,gazdag,bajgunar szerepbe nem igazan kellet tornom magam,szinte uldoztek a nok.

Es mindket alkalommal probaltam mindenfele novel kapcsolatba lepni.

Alapbol magas,atlagos testalkatu,jokepu pasi vagyok.

Es ne mondjatok,hogy nem igy van ,mert sajat boromon tapasztaltam a kulonbseget.


2016. máj. 17. 19:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem olyan helyre mentél, ahol értelmes nők vannak...Erre nem gondoltál?
2016. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 opened paradise ***** válasza:
88%
Rohadt unalmas lehet az életed.
2016. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Nőként azt mondom, h nincs igazad. Akikről Te beszélsz, azok luxuscicák. Közük nincsen a nőkhöz, akikhez pl én is tartozom...
2016. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
most pár nő alapján skatulyázod mindet? Gondolkozz már...
2016. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Majd én eldöntöm, hogy nekem milyen pasik jönnek be, jó?!

Rohadtul unom, hogy mindig meg akarják nekem mondani, hogy milyen vagyok!

Te ezzel elégülsz ki, ha sajnáltatod magad?

2016. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Sunshinedoll ***** válasza:
98%
Ha ennyire jól ismered a nőket, jobban mint mi magunkat, akkor miért nincs még barátnőd? Evidens, hogy ilyen TUDÁSSAL, legalább négynek lennie kellene. :D
2016. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
11%
Én betanulom a csajozást mester fokra, tökéletes külsőt szerzek, már majdnem megvan, és minden csajt jól átverek, hülyítek, visszaadok mindent amit kaptam tőlük.
2016. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
10%
De az kell nekik, hiába csapkodnak itt. Tanulság: gazdagodjunk és bunkósodjunk el. Attól férfi ám a férfi.
2016. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo,pont erre a valaszra szamitottam!:) Amugy megjegyeznem,hogy nem a sarki tinidiszkoba mentem.

Harmas valaszolo,kerlek mutasd meg nekem milyen egy igazi no,"mint te"?!

Otos-Hatos ,cukorfalatok!

Nem sajnaltatom magam ,mert nincs miert. Anyagi problemaim nincsenek,magammal is meg vagyok elegedve maximalisan.Es hala Istennek mar jopar lanynak megmutathattam a haloszobamat. De ha nagyon kivancsiak vagytok ti is megnezhetitek,pont a heten vettem uj agynemut;)!

Dollyrol ,en nem tudom,hogy hol olvastad ,hogy en nagy tudassal rendelkezek. De ne aggodj, nincs harag Baba!

2016. máj. 17. 20:10
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyádnak is az ilyen pasik tetszenek? Így jött össze apáddal? Ezek szerint apád gazdag és beképzelt.
2016. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!