Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs a nőknek semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs a nőknek semmi logikájuk, miért nem egyértelműek? Miért húzzák fel az embert, aztánn hagyják ott a pics@ba?

Figyelt kérdés

Elég sajátos körülmények közt találkoztam egy lánnyal, elég intim közlségbe kerültünk, de szex nem volt.

Mondta, és írta is néhány üzenetben, mennyire bejövök neki, meg hogy milyen hatással voltam rá.

Írtam neki, hogy akkor mikor találkozunk újra, és erre meg nem is válaszolt, és a többi üzenetemre sem(még kettő volt).


2010. ápr. 14. 19:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%

MI A SZ_RÉRT KELL ÁLTALÁNOSÍTANI?!

honnan tudod, hogy egyáltalán elolvasta.. :/

2010. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%
Mert NŐ.
2010. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

nem ismerlek valahonnan?

nagyon ismerős a helyzet

olvasd el a kérdésemet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2010. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát a kérdésedből nem sokat tudtam meg, de se én, se a csaj nem ez a korosztály..
2010. ápr. 14. 19:59
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak játszott veled, próbálgatta, mit tud elérni nálad. Ne mérgesítsd magad, hagyd a fenébe! Én meg szoktam mondani a pasinak, hogy nem akarok tőle semmit, szóval elkerülök minden szokásos, félreérthető helyzetet és mondatot. Minek kell egyáltalán játszmázni, ez miért szokásos???


20/L

2010. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ez lett volna a kérdés lényege: miért van egyszer így, egyszer úgy?

Fején találtad a szöget.

2010. ápr. 14. 20:14
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, próbálgatta a "tudását". Tényleg ne hergeld magad, találsz jobbat is :)
2010. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen a lányok bonyolultak,de miért mindegyik csak szivatni akarna?Nem létezik olyan lány aki csak megakar szerezni egy pasit és nem tudja hogyan??!De gondolj bele ha csak szivat miért ment bele hogy találkozzatok??Szerintem olyat adtál neki a találkozáskor ami mást ébresztett fel neki mint csak szexet??Énis ilyen helyzetben vagyok,a pasit felhergeltem de csak akkor jöttem rá hogy én többet akarok és bepánikoltam!Most othon ül mérgesen és nem akar többet találkozni..igy jártam..
2010. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Sokuknak ez a perverziója..

Ez olyan, mint a "nem fekszem le vele, csak a nyolcadik randin".

Lehet vár még egy-két napot, aztán visszaír, mondván, hadd' aggódjon.

2010. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én 18/L vagyok, de ez sajnos valóban így van, azért nem kell általánosítani sem, de sok nő tényleg ilyen. És engem is zavar. Az ilyenek más lányok előtt is megjátszamak mindent. Nagyon utálom...Én sosem lennék ilyen senkivel, főleg nem egy olyan pasival, akivel ismerkedem, vagy akivel összejövök, vagy hasonlók, de amúgy is nagyon távol áll tőlem az ilyen viselkedés...

Szal én is egy vagyok a normális, és érthető nők táborából:D.

2010. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!