Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem, a jelek számomra nem egyértelműek? 19/L

Figyelt kérdés
Van egy pasi, eddig kétszer találkoztunk, nekem elég szimpatikus. Viszont amióta másodszor láttuk egymást, és elég közel kerültünk egymáshoz, nem nagyon keres. 3,5 hete találkoztunk, azóta küldött két emailt, és egyszer beszéltünk telefonon, de akkor is én hívtam. Mondtam neki, hogy ha nála ennyiben merült ki a kapcsolatunk, csak mondja meg, nem fogok hisztizni. De kitért a válasz alól. Ha nem szeretne velem lenni, akkor nyilván nem érdeklődne hogylétem felől - gondolom én. Ha meg érdekelném, akkor gyakrabban keresne - hiszem én naivan. NA most akkor hogy van ez? 1,5 hetente ír egy általános emailt, de nem mondja azt, h hagyjuk a fenébe, csak h sajnos sok dolga van. Mondjam én h hagyjuk? De ezt nem szeretném, nekem tetszik, többet szeretném látni. Hogyan tudnám elérni?
2011. márc. 14. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak azt akarja hogy azt hidd nem érdekled, te folyton ezen matekozol és lám ez az eredmény te akarod elcsábítani :D
2011. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akar tőled komoly kapcsolatot, de nem lenne ellenvetése, hogyha egy szekrényből bármikor előhúzható nőcske lennél. Vigyázz vele!


L/19

2011. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt így kerek perec közölted vele is?

Lehet hogy téged tart b verziónak...amolyan,ha nem lesz ló..

2011. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!