Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A munkahelyemen van egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyemen van egy lány, aki nagyon tetszik nekem. Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány a munkahelyemen, aki gyönyürű szép, csinos, okos és kedves, pont az esetem. Egy ideig észre sem vett engem, de aztán az egyik közös munkahelyi ismerősünk bemutatott minket egymásnak, és azóta sokat beszélgetünk. Úgy vettem észre, hogy szívesen beszélget velem, és nagyon jól érzi magát a társaságomban, de nem tudom, hogy csak barátként tekint-e rám vagy esetleg mint férfi is bejövök neki. A legnagyobb problémám az, hogy mivel egy munkahelyen dolgozunk, nem merem közvetlenül elhívni randizni, mert ha visszautasít, akkor az elég ciki lenne, így, hogy egy helyen dolgozunk minden nap. A másik pedig, hogy amennyire tudom a közös ismerősünktől, van kapcsolata, bár ilyen se veled-se nélküled. Mit tehetnék ebben a helyzetben?

2016. júl. 5. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben megpróbálnám először elhívni kávézni, kajálni, határozottan úgy, hogy ne tűnjön randinak, hétköznapi dolgokat, voltam hasonló helyzetben, elhívtam a csajt gatyát venni, mondván, hogy kell a női segítség a vásárlásnál. :D Aztán egyre többet tudsz meg róla, a kapcsolatáról, hogy érdemes-e "bolygatnod", valamint meg is szokjátok egymást, közelebb kerültök, és ha ott látsz olyan jeleket, amik azt sugallják, hogy többre vágyik, akkor zöld a lámpa.
2016. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!