Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek amelyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek amelyik lány tetszik, ahhoz oda kell menni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kellene... nem tudom. Vajon a lányok mit szólnának hozzá? :D
2016. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs mit szólnának hozzá...
2016. jún. 20. 18:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira. Én tökös, kezdeményező férfinek tartom magam főleg a nagy átlaghoz képest, de én sem megyek oda minden lányhoz aki megtetszik.


1. Olyanhoz megyek oda, akin látom hogy kicsit visszanéz, visszabámul rám. Ehhez nem kell hogy percekig szemezzünk, elég ha már kétszer rámpillant és elkapja a fejét, vagy pár másodpercig bámuljuk egymást.

2. Olyanokhoz akik a padlót, földet nézik vagy látom hogy nagyon nem néznek más emberek szemébe. Nekik tetszhetek, csak egyszerűen túl félénk lányok ahhoz, hogy ránézzenek másokra vagy viszonozzák testbeszéddel a tetszést.


De aki totál leszarja a külvilágot, a telefonját ba-.sztatja amiből fel sem néz, füles van a fülében vagy a semmibe bámul, azokhoz nem sok értelmét látom odamenni.


Sosem 100%, de azért ha nem vagy nagyon csúnya és szoktál tetszeni lányoknak, a húszas éveid elejére bőven kialakul benned az a képesség hogy jó eséllyel meglásd tetszel-e egy lánynak vagy sem

2016. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noren1989 ***** válasza:

#3as kellőképp pontosan fogalmazta meg az elfogadott álláspontot.


26/F

2016. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Engem is ma lesett egy fiú a metrón, felvette az én testtartásomat, mindig abba az irányba nézett, ahová én, és egymásra néztünk. Utána nem mertem többet visszanézni rá, mert megijedtem, ugyanis megtetszett.
2016. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
igen,fontos
2016. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5


Igen? Ó, én pedig azt hittem, hogy ha egy szemezés után már többet nem néz rám a lány az azt jelenti, hogy nem jövök be neki. Miket tanul az ember a GYIK-on. :)

2016. jún. 20. 20:30
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik lány bámul, ha tetszel neki. Én olyankor félek, hogy vörösödnék vagy hülye fejet vágnék, ezért nem nézem többet.
2016. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

1,2,8-as válasz összesítve olyan, mint a Susogós Mackók párbeszéde:).

Nem feltétlen kell minden ilyenhez hozzámenni, mert egy nagyon szép lány 100, hogy öntelt, így tuti, hogy csak a pofára esés marad. Jobb, ha egy átlagos kinézetű lány felé közeledik az ember.

2016. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem. Csak ha akarsz kapcsolatot létesíteni vele, akkor egy lehetőség erre, ha odamész hozzá.
2016. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!