Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza? Nem kiváncsi rám?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy nővel facebookon már 2 hete.

Ha minden igaz talalkozás is lesz.Nagyon szeretne találkozni velem,jobban megismerni stb.

Kb.2 napja viszont ha írok facebookon alig válaszol.

Írok neki és jelzi is,hogy látta viszont nem ír vissza.Pedig továbbra is aktiv,mert ott a zöld jelzés nála.

Van hogy órák múlva ír vissza de van ,hogy ha újra rá irok csak akkor.És legtöbbször csak 1-2 szót...

Ez miért van?Rám unt?Ha igen akkor miért nem mondja el őszintén?


Én 25/F ő 28/F


2016. júl. 6. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
te egy férfival beszélsz: "28/F"
2016. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

B@sszameg :) 28/N

Bocsi..

2016. júl. 6. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg már valamiért nem érdekled,pl mégsem akar kapcsolatot,vagy talált valaki mást.Ne magadat hibáztasd emiatt,van ilyen :)

20L

2016. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez mind ok,megértem.

De akkor miért mondja azt,hogy meg akar ismerni jobban,találkozni akar?

Nem értem...

2016. júl. 6. 22:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Biztos hogy valami megváltozott, mert ha ugyanúgy érdekelnéd, akkor írna

Egy embernek mindig van pár perce, perce csak ha akarja

2016. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet még hezitál közted és egy másik oasi között és ezért mondja.
2016. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne keress logikát ebben az egészben, van, amikor szó nélkül letiltanak a pichába a semmiért. Talán másokkal is ismerkedett, vagy képbe jött olyan valaki, aki jobban érdekli őt. De az is lehet, hogy elvileg aktív, de hosszabb ideig nincs a gép mellett. Viszont ha nagyon érdekelnéd, akkor szerintem jobban igyekezne. Hogy miért nem őszinte? Mert a mai világ ilyen, az emberek többsége gyáva vállalni a tettei következményeit. Legtöbbször nem fogják megmondani neked, hogy szerintük nem nézel ki elég jól, vagy meguntak, vagy találtak valaki mást, inkább elsunnyogják az egészet, vagy hazudnak valami bődületes marhaságot.
2016. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Komolyan nem értem mire jó ez....de mikor azt mondtam neki,hogy fejezzük be ha nem kivancsi rám akkor meg azzal jött,hogy ő nagyon akar velem talalkozni,megismerni jobban stb...


Köszönöm mindenkinek.

2016. júl. 6. 23:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy talonban tart téged, hogy ha a másik nem lesz elég jó, vagy nem jön össze, akkor téged előhúz a cilinderből. Egyébként ez szerintem a tipikus időhúzó taktika, hogy persze, találkozunk, meg kíváncsi vagyok rád, de közben meg nem juttok ötről a hatra. Bár a nőknél sose lehet tudni, azt se zárnám ki, hogy csak hülyít. Majd meglátod, hogy az elkövetkezendő pár napban hogyan viselkedik, tényleg akar-e veled találkozni, vagy megint csak hárítani fog.
2016. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Ne te fuss utána. Ha tényleg érdekled, akkor cserélődik a szerep és ő fog keresni. Ha meg nem akkor ennyit is ért és legalább megspóroltál magadnak egy felesleges randit.
2016. júl. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!