Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár hete netes társkeresőn megismerkedtem egy fiúval, aranyos és vicces és szimpatikus volt. Nagyon sokat beszélgettünk chaten és nagyon egymásra hangolódtunk. Tegnapelőtt elhívott első randira holnap ebédre, de most látom, hogy egy lány egy szívecskét és egy poénos mondatot posztolt az üzenőfalára - egy olyan poénnal, amire emlékszem hogy nekem is mondta. Nincs semmi jogom kiakadni, de ha csak egy vagyok a sok közül akkor én nem is találkoznék vele.

2016. júl. 7. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:

"de ha csak egy vagyok a sok közül akkor én nem is találkoznék vele."


Mert?

Bántja az önértékelésedet, hogy így lényegében ismeretlenül nem tudja, hogy biztos te lennél számára az igazi?...

Hát arról neked kell meggyôznöd ôt, ahogyan neki meg arról téged, hogy számodra meg ô az - ez már csak ilyen kétirányú dolog...

2016. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A srác több vasat is tart a tűzben.


Valaki így csinálja valaki nem.

2016. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azzal elszúrtad hogy elvárásaid vannak egy idegentől...

Mit csinálj? Azt ami neked a legjobb.

2016. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az első válaszolóval. Simán megteheti, ahogy te is, nem is ismeritek még egymást, nincs oka rá, hogy csak veled ismerkedjen, van, hogy 10-ből 10 csajjal elpazarolt idő, van, hogy 1/1 csaj bejön annyira, hogy együtt maradok vele évekig. Nem tudni, ezért csinálja így, majd ha lesz köztetek valami és ezt folytatja, akkor haragudj, addig ne.
2016. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!