Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 4-es metrón fotóztam ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 4-es metrón fotóztam ma a Keletinél, amikor megláttam egy lányt. A lányt. Végig egymás arcába néztünk. Bővebben lent, hogy állnátok neki keresni?

Figyelt kérdés
13:25-kor történt. A lány onnantól nézett engem, hogy a mozgólépcsőről lelépett. Felszállt a kocsiba, ahonnan szintén végig egymást néztük. Felszálltam egy ismerősömmel, egy lapra leírtam a számom, és a II. János Pál Pápa téren szálltunk le. Oda akartam adni a számom neki, de éppen elfordult és a telefonját nyomkodta akkor. Nagyon tetszett, amikor leszálltunk, akkor mintha bánatot láttam volna rajta. Vissza akartam rohanni, de csukódott az ajtó. Egy nagyon rossz képem van róla, az az egy kép lett rossz az egész nap. Mit tennétek? Meg szeretném találni!

2014. ápr. 9. 19:16
1 2
 1/15 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%

Tündérmesébe illő jelenet. :D

Sok sikert!

2014. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A Világ legboldogabb embere leszek, ha sikerül megtalálni. :)
2014. ápr. 9. 19:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben az időpontban legyél ott minden nap, vagy egy hét múlva, hátha rendszeresen arra van dolga.
2014. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg többet lenni a 4-es metrón amikor ez történt abban az időpontban vagy keresgéld az útcán XD
2014. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki a képet a Pesten Hallottam nevű csoportba, és írd mellé a kis történetet, hogy keresed, stb. Ha ő nem is a tagja, ismerőse biztos lesz, a nagy számok törvénye szerint. Valaki fel fogja ismerni, te pedig a világ legboldogabb embere leszel. :)
2014. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ugyanebben az időpontban minden vagy pár naponta keresd őt.. Szerintem meg lesz :) Ha sikerült vagy nem sikerült akkor írnál majd privibe pl.?
2014. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen időpontokban jelenj meg minden nap ott.

Adj fel hirdetést a rádiókba, hogy ekkor láttad ott, adj személyleírást róla és kérd, hogy olvassák be. Mondd hogy nagyon fontos dolog miatt keresed.

A másik: Facebookon hirdesd meg és kérd, hogy osszák meg minél többen. Hátha eljut hozzá.

2014. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#8-as vagyok:

Ja és még egy valami: próbáld meg besaccolni a korát. Ha olyan 25 éves lehet maximum, akkor a közelben lévő egyetemekre is menj szépen be és nézelődj bőszen ott. Kérdezgesd a diákokat....

2014. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :) Hetesnek: írni fogok mindenképp, remélem, hogy a sikerről. :)


Szerintem 21-22 körül van, Arra is gondoltam, hogy iwiw-en (tudom, maradi :D ) végignézem az összes budapesti 20-24 év közötti fényképes lányt, de szerintem nem lenne meg. Holnap 13:00 - 14:00 között a Keletinél leszek, ha valaki szeretne ott lenni a "lesen", írjon bátran. Legalább unatkozni nem fogok. :)


19 éves vagyok, nem harapok! :)

2014. ápr. 9. 20:39
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert! :) 7-es vok
2014. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!