Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hallottatok már párról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már párról, akik itt ismerkedtek meg Gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, vezetett-e valahova bárkinek az állandó privárüzenetezgetése és hasonlók.

2016. jún. 15. 13:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik barátnőm itt ismerkedett meg egy sráccal, jelenleg együtt élnek és a srác megkérte a lány kezét :)
2016. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Volt, hogy vezetett. Volt olyan is ami csodás volt, de többnyire mindig ugyan az a vége.

(fájdalom)

2016. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én sok emberrel beszéltem már itt. Az a tapasztalatom, hogy 100/1 akivel megvan az összhang. Akinek nem gond 99x csalódni, annak ajánlott lehet, hogy itt ismerkedjen. :D

Jah és ha olyat akarsz megismerni, aki a közeledben is él, az 300/1. Persze lehet valaki szerencsés is. :D

2016. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Jaguár, de ő nagyon ráfaragott... :(

Most meg annyira hiányzik...

2016. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Elég sok pasival leveleztem már innen!

Eddig egyel találkoztam, de vele nem lett végül semmi. /hosszú, bonyolult sztori valamint nem is akarom, hogy esetleg magára ismerjen/


Vannak itt is nagyon aranyos, szimpatikus férfiak, de az a ritkább. Én igazából már nem szeretnék itt annyira ismerkedni, nekem elég volt a múltkori...

Feljárok megválaszolni pár kérdést, de komolyabb/nem komolyabb dolgokba nem igazán szívesen bonyolódnék bele.

2016. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Nekem meg semmi nem jott ossze itt.


26N

2016. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Nálam az ismerkedés 100%-ig kizárt, van párom.

Megválaszolom az értelmesebb kérdéseket és igazából ennyi. Szoktam néha beszélgetni másokkal, de nem nagyon szeretek mert úgy is mindig az ismerkedést akarják kihozni az egész kommunikációból.

Ha elmondom mi a szitu, akkor én vagyok a szemét meg biztos hazudok, úgyhogy kezdem hanyagolni a privátozást...

2016. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Én is azt tapasztalom amit a #7-es
2016. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én megismertem itt egy nagyon jófej srácot,tervezzük a találkozót,és remélem utána komolyabbra fordul a kapcsolatunk. Persze még egyszer sem.biztos hogy élőben is szimpik leszünk egymásnak,de nagyon remélem hoyg igen.
2016. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Noren1989 ***** válasza:
61%

Igen, voltam már egy ilyen párnak az egyik fele.

Hosszú távon...nem vezetett jóra, de ez igazából bármilyen ismerkedős platformon megesik.


26/F

2016. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!