Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat? Ez most randi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Ez most randi? Érdemes vele foglalkoznom?

Figyelt kérdés

Van egy srác... két éve totál odavoltam érte, csak épp barátnője volt. Nemrégiben szakítottak. A pasi rámírt facebookon, váltottunk pár levelet, igazából semmi bók nem volt, és semmi komolyabb, mégis felajánlotta a találkozást. Annyi volt előtte hogy sok képemet lájkolta, és kiderült, hogy tetszem neki. AZtán megörültem, mert elhívott talizni, csak nem úgy ahogy én képzeltem... Azt írta barátaival lesz, ha gondolom csatlakozhatok :/ megadta a számát is, de őszintén szólva idegen emberek közé nem szeretnék menni, lehet ciki lenne, senkit nem ismerek, a sráccal sem beszéltem még személyesen, nem is látott. Ha komolyan akarna, elhívna kettesben randizni, nem? Mondjuk egy kávéra, beülni valahova, beszélgetni kicsit, aztán jöhet a baráti társaságával az összejövetel, de nem így.. vagy én gondolkodom rosszul?


Most tulajdonképpen részéről ez randi? Rákérdezni természetesen nem fogok, nem akarom elriasztani, vagy azt higyje, hogy ráakaszkodok...


25 évesek vagyunk mindketten.


2016. júl. 10. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Haverkent kezel, kulonben kettesben taliznatok. Ne almodozz.

N

2016. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dehát nem is ismer! ha ismerne, és úgy hívna, nyilvánvaló... de nem ismer engem, tetszem neki az tuti. nincs is kapcsolata. ezért fura... fél h nem jönnék be neki élőben és letud pattintani azzal az indokkal h hát bocsi, de ez csak haverkodás volt?!
2016. júl. 10. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl tapasztalt, az első válaszoló meg... :D Tegyük fel, hogy tényleg tetszel neki (van, aki dugásért lájkol, van, aki figyelemfelkeltésért, de komolyan gondolja). Azért hívott el a barátai közé, mert sokkal oldottabb a hangulat első körben, mert ha valami gixer lenne, pl nem tudtok beszélgetni valamiről, lenne pár kínos csend, akkor a barátai ezt azonnal segítik kiküszöbölni. Én biztos vagyok benne, hogy azt akarná, hogy melléülj, veled beszélgetne, amikor nincs miről, akkor valaki onnan bedob valamit, egyből ráveti magát a témára, és elkezd veled arról dumálni. Így egyszerűen könnyebb, gondolj bele a fordított helyzetbe. Ahogy látja, hogy vevő vagy a dologra, gördülékenyen megy, el fog hívni kettesben. De úgy, hogy még sosem beszéltetek személyesen ez lehet, hogy nem lenne ilyen könnyű. 23/F
2016. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nadehát kettesben szokás randizni! :D Nekem meg tetszene, de így nemmerek elmenni,pont a barátai miatt... sokkal jobban örültem volna, ha elhív kettesben egy kávéra, vagy bármi, de idegen társaságba, hát... én meg ettől félek. Leírni meg nemmerem neki,nehogy bevágja a szöveget h "jaj bocsi, félreértettél, én csak haverkodni akartam"
2016. júl. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!