Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik egyáltalán olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán olyan, hogy "örökké együtt"?

Figyelt kérdés
Tudja a mai fiatalság, mekkora súlya van annak, mikor ezzel dobálóznak nyáladzva?
2016. júl. 11. 22:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

#10

Túl negatív vagy. :P

A szeretlekezés nem rossz dolog, kivéve, ha olyan emberek orra alá dörgölöd, akik nem kíváncsiak rá. 2 ember között minden megengedett, csak más ne tudjon róla. :D

Egyébként meg... Miért törvényszerű az, hogy meg kell utálni a másikat? Hol van ez megírva? Mert ha ez igaz, akkor megyek is gyorsan gyűlölködni, elmarok magamtól mindenkit.

2016. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Asszed egy lány aki minden ujjára 5 fiut talál, megáll majd 1-nél? Egy fiutól kinézem mert kevés a lehetőség, sok a szingli, de egy lány 10% max aki így lesz és rendes családja lesz.
2016. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Az édesapám szülei 1954-2001 között voltak házasok, papa haláláig.

Az édesanyám szülei 1957-től a mai napig házasok, mert még mindig élnek.

A szüleim 1989 óta házasok a mai napig és jól megvannak.


Szerintem sem én, sem az én utódaim sajnos nem fognak ilyeneket megtapasztalni a jövőben. Egy ilyen rossz világban élünk egyszerűen és ezt kezdem elfogadni


26/F

2016. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Létezik.

Én 84 párom 86.

2016. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#11


Sajnos tövényszerű. Mert már ronda leszek, már nem megy úgy a szex, mint régen, nem éptettek elő 10 éven át se, és jön egy fiatal bika és elcsábítja a feleségem. Onnantól nagyobb lejtőre kerülök, mit a kommunizmus azután hogy 3,60-ról 3,80-ra emelték a kenyér árát.

2016. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#13


Ezek így elsőre jaaj de szépek, de aztán ha mögé nézün kiderülne, hogy valamelyik félnek írtó nagy szenvedés volt, csak "hát az illem" "szájára vesz a falu" meg egyéb dolgok. Nálunk is nagypapa és nagymama lassan 55.éve, de annyira nem idilli ez, mint hinnénk.

2016. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"szájára vesz a falu"

Hajjj, de sokat tudnék mesélni erről, a szüleimre vetítve... Régen ez így ment, "mert mit szólnak mások?!"

2016. júl. 11. 23:18
 18/23 anonim ***** válasza:

#15

Persze, akit lehet, azt viszik is. Nem hinném, hogy kár lenne érte.

Hibát bármikor találhatunk a másikban, de minek kell görcsösen keresni? Felesleges. Már régen olyan lennék, mint a szomszéd 'Piri néni'. Pókhálós.

2016. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 2*Sü ***** válasza:

> Létezik egyáltalán olyan, hogy "örökké együtt"?


Ha az „örökké” az élet végéig tartó időszakot jelenti itt, akkor igen, létezik. Vannak rá példák. Nem túl gyakori felállás, de megfelelő értékrendű emberek között, megfelelő körülmények között lehetséges. (Ha mindketten fel tudnak nézni a másikra, képesek a másikkal azonosulni, a másik örömének örülni, ha van saját érdeklődési körük, hobbijuk, amivel a másikat tudják inspirálni, stb…)


> Tudja a mai fiatalság, mekkora súlya van annak, mikor ezzel dobálóznak nyáladzva?


Nem tudja. De pont ez a szép benne. Nem is igazán szerelemes az a fiatal, aki nem hiszi, hogy a szerelme örökké tart. Az más kérdés, hogy sokan rosszul választanak párt, a sok megszakadt párkapcsolat után az ember meg elveszíti a naivitását. De ez nem feltétlenül jó ám. Illetve biztos, hogy nem lenne jó, ha eleve ilyennek látnák a világot már fiatalon.

2016. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#18


Az a baj, hogy mlőlem még azt is lehetne vinni akit amúgy nem lehet... Én túl értéktelen vagyok, elviselnek, de nem szeretnek.

2016. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!