Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan hölgyek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan hölgyek az oldalon akik szívesen randiznának mindenféle bunkóságot és pofátlanságot mellőzve? Szegedi srác 33 (F)

Figyelt kérdés
Korom ellenére elég fiatalos kinézetem van. Viszont valahogyan nem sikerül az a bizonyos szikra. Nem vagyok perverz meg ilyenek, csak gondolom valahogy durván elrontom az első alkalmat. Bár lehet a vékony alkatomnak köszönhető... Ennyire fő szempont a lányknál a külső? Pedig nem dohányzom és nem is alkoholizálom. A konyhában fel tudom találni magam ami rengeteg srácnak lövése sincs mi az a hely... És mégis totál feleslegesen próbálom csak magamat adni.. Miközben olyan srácoknak vannak gyönyörű barátnőik akik annyira betegek, hogy már az durva..Persze tisztelet a kivétel. Pl a minap egy gyönyörű csaj veszekedett a pasijával mert az már megint ivott és, hogy ezt csinálja állandóan pedig megkérte nem kéne. Aztán fél óra múlva meg már a nyakába lógott. Nem fogom fel ezt a dolgot totál.. :) Nekem is nemnormális, alkoholista, dohányos tagnak kell legyek ahhoz, hogy egy rendes és számomra csodás hölgy megtaláljon? :) És az okoskodókat megkérném ne itt éljék ki magukat köszi..
2016. júl. 11. 22:51
 1/3 Komolyan mondod? ***** válasza:
94%

Jajj, rajtad is tudod mit érzek?

A görcsösséget és ezt a "mindenáronbarátnőkell" kisugárzást. Ne haragudj, ezzel nem akartalak megbántani.


"Bár lehet a vékony alkatomnak köszönhető..."

Nem, nem a vékony alkatodnak köszönhető. Rengeteg vékony pasinak van párkapcsolata.


"Nekem is nemnormális, alkoholista, dohányos tagnak kell legyek ahhoz, hogy egy rendes és számomra csodás hölgy megtaláljon? :)"


Én ezen a kérdésen egyáltalán nem tudtam mosolyogni. Megint csak ez a buta általánosítás és megkeseredett gondolkodásmód.

Én elhiszem, hogy rosszul esik, hogy nincs barátnőd. De hidd el, ebből a pár sorodból is iszonyatosan érződik a pesszimizmus, csalódottság, életuntság...


Nem trollkodtam és nem is okoskodtam, szimplán csak elmondtam az észrevételemet.

Próbálj meg egy kicsit változtatni a nézeteiden.

És megtalálni magadban azt a hibát, ami miatt nem kellesz a nőknek, mert hidd el, hogy van!

2016. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Furcsa hogy 33 évesen még mindig álomvilágban élsz és nem jöttél rá mi kell a nőknek


Legyél tökös. Magabiztos. Jó dumás. önbizalommal teli. Tudd mit akarsz.

Amiket leírtál azok többnyire jó tulajdonságok (ezek alapján én is olyan vagyok mint te), de pont a lényeget nem írtad le, amiket meg én most megtettem 2 sorral fentebb.


Nem volt neked édesapád, vagy egy jó barátod, vagy egy mentorod aki megtanított volna hogyan kell csajozni még régen?


24/F (Szegeden élek, végzős egyetemista vagyok, a Széchenyi téri Erste bankfiókban dolgozom)

2016. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LePeDő ***** válasza:

Ezt a mindenféle bunkóságot és pofátlanságot mellőzve dolgot mégis hogy érted? Már gondolkozom rajta egy ideje, de most arra gondolsz, hogy valaki úgy menne el veled randizni, hogy aztán bunkózik vagy hogy bunkóságnak fogja valaki tartani ezt a kérdést?

Pár észrevételem nekem is lenne ha nem sértődsz meg... 33 éves vagy, gondolom korban is magadhoz illő nőt keresnél, ezek a nők viszont nem egy "srác-ot" keresnek hanem egy férfit, persze lehet csak rossz szóhasználat, de amiket írsz abból is az jön le, hogy lélekben még inkább egy fiatal srácnak érzed magad, aki önbizalomnak is fogytán van, lehet a sok csalódás miatt, de nem kell ilyen görcsösen keresgélni, majd jön az igazi amikor nem is várnád csak pozitívan kell hozzáállni és próbálkozni. Ettől függetlenül nem zárkóznék el a megismerésedtől, de nekem sem korban, sem a leírtak alapján nem passzolsz (és nem a vékony alkatod miatt, se nem azért mert nem iszol :P), így ha kell segítek amennyire tudok abban hogy mi az amire érdemes figyelni egy randin vagy valami, persze csak ha igény van rá, tudunk itt beszélni.

2016. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!