Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy két randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy két randi után bár nagyon jól érzem magam egy sráccal, de még nem érzem a vonzalmat, nem tudom, hogy ebből hosszú távon lesz-e kapcsolat?

Figyelt kérdés

Totál véletlenül összefutottam egy sráccal kutyasétáltatás közben, aki elhívott randira és tényleg nagyon jól éreztem magam vele, bármiről el tudtunk beszélgetni. De valahogy még nem érzem a vonzalmat, jó vele lenni, de ennyi... ráadásul engem kicsit az is zavar, hogy ő már a megismerkedésünk napján hívott este, hívott másnap reggel, ha nem vettem fel, már egyből rám írt messengeren. Szóval egy kicsit nekem túl nyomulós, már azt tervezi, hogy két hét múlva jön velünk a nyaralásra. Nekem ez egy picit túl gyors, hiszen még alig ismerem. Egyébként is nehezebben nyílok meg érzelmileg, nekem idő kell, és kell a személyes tér is, amikor magamra is jut idő, meg a barátaimra. Egyébként 30 múltam, egyedül élek fél éve, túl néhány több éves kapcsolaton, úgyhogy tudom ideje lenne már nagyon megállapodnom. Külsőre egy helyes srác egyébként, van egy pici pocakja, dehát már 40 felé közelít :D , normális egziszteniával rendelkezik. Lehet, hogy az is baj, hogy magamban hasonlítgatom a korábbi páromhoz, aki totál az ideálom volt külsőleg is, de sajnos más céljaink voltak az életben, viszont barátként váltunk el.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, jöhetnek a vélemények!

Van más is, akinél lassabban alakul ki a vonzalom? Vagy velem van a baj?



2016. júl. 12. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A történetből semmi nem mutatja azt, hogy 30 vagy. Végig úgy éreztem, hogy max. 20. Egyrészt annyira avatkozik és nyomul bele valaki az életembe, amennyire ÉN azt hagyom. Akkor válaszolok üzenetekre, amikor úgy érzem, hogy akarok. És akkor jön velem valaki nyaralni, ha HÍVOM és akkor megyek valakivel nyaralni, ha ÉN AKAROK.

A vonzalom kialakulása mindenkinél más. Ismered magad ennyi idős korodra, tudod, hogy nálad több idő kell. Akkor egész egyszerűen mondd meg neki! Ne keress ilyen gyakran, mert kicsit soknak érzem. Haladjunk lassabban! Ennyire egyszerű ez. Légy őszinte! Az pedig, hogy "itt az ideje" valaminek, nem jelenti, hogy rohanni kell.


(Egy megjegyzés: 40 éves FÉRFIRŐL beszélsz, és nem SRÁCról. Ő tudja, mit akar, és te is. Egyeztessétek!)

2016. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak 3 nap mulva keresne,az lenne a baj.

30+ mar az embereknek nincs idejuk kedvuk honapokig randizgatni,teljesen ertheto a "nyomulasa".Ettol fuggetlenul bmikor mondhatod h gyors a tempo.Amit en tudok tanacsolni neked (szinten 30+) h ha emberileg,szellemileg bejon a pasas es nem taszit,adj neki eselyt.Nalunk ugyanigy volt,1.randi utan nyafiztam a baratnomnek h fizilailag semleges a pasi de belsore naaaagyon nekem talaltak ki,szivem szerint hagynam,mert nem ugranek ra ha bhol meglatom.Es kapott meg eselyt a baratnom tanacsara,utana nagyon megszerettem minden porcikajat,nagyon szep szerelem lett,masfel eve tart,eletem legjobb dontese volt.

2016. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sietsz valahová kérdező?
2016. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.: Nyilván azért tűnök fiatalnak az írásom alapján, mert számomra is furcsa az, hogy egy ilyen helyzet miért bizonytalanít el. Egyébként minden helyzetben, a magánéletemben is, a munkámban meg főleg határozott, erős személyiség vagyok... Köszönöm a tanácsot, összeszedem magam és valahogy felhozom ezt a témát!

2.: Köszi a véleményed, és hogy leírtad a saját tapasztalatodat, még adok neki időt!

3.: Nem, csak a társadalmi elvárások... tudod 30 fölött már gyereket kellene szülnöd, a barátaid mind családos emberek. De ez nem igazán érdekel, én saját magam miatt ennél lassabb tempót diktálnék, mint amit ő szeretne!

2016. júl. 12. 11:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad a társadalmi elvárások szerint élni. Saját magunk szerint kell. Helyes.
2016. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!